• ДІВЧАТА З МЕЛІТОПОЛЬСЬКОЇ ВИХОВНОЇ КОЛОНІЇ ОТРИМАЮТЬ ПЕРШІ ЗНАННЯ ЗІ СТВОРЕННЯ ВЛАСНОЇ СПРАВИ В СІЛЬ
    Молодіжна громадська організація «Центр розвитку соціального бізнесу «Ініціатива» активно розпочала свої перші кроки з реалізації проекту, який фінансується Генеральним консульством Федеративної Республіки Німеччина.
  • У ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ ПРОДОВЖИТЬ ДІЮ ПРОГРАМА РОЗВИТКУ БАСЕЙНУ ЧОРНОГО МОРЯ
    Голова правління ГО «ЦРСБ « ІНІЦІАТИВА» Степаненко Лідія, взяла участь у практичному семінарі з підготовки проектів – «ПРОГРАМА ПРИКОРДОННОГО СПІВРОБІТНИЦТВА БАСЕЙН ЧОРНОГО МОРЯ»
  • ПОДОЛАННЯ
    «Тут кожного дня ми вчимося, творчо розвиваємося та тяжко працюємо швачками. Мені тут подобається. Тут тепло та затишно, не так як вдома… А далі що? Що буде коли я вийду на волю? Волю, де дівча-розбишака, яка просиділа тут буде названа непридатною.

У СТАМБУЛІ ВІДБУВСЯ ФОРУМЗ ПОШУКУ ПАРТНЕРІВ ЗГІДНО ПРОГРАМИ «БАСЕЙН ЧОРНОГО МОРЯ» 2014-2020

     24 листопада 2016 року у місті Стамбул, Туреччина, відбувся форум з пошуку партнерів в рамках нової Спільної операційної програми «Басейн Чорного моря» 2014-2020. Представники Спільного органу управління провели Партнерський форум, в яких взяли участь понад 200 осіб. Цей захід відвідали представники національних делегацій, місцевих та регіональних органів влади, організацій підтримки сільського господарства, підприємництва, торгівлі і промисловості, організацій громадянського суспільства та освітніх установ держав-членів ЄС та країн-партнерів транскордонного співробітництва.

У ході заходу організатори надали інформацію щодо важливості проектів та основних моментів конкурсу проектних пропозицій. Форум допоміг учасникам знайти цікавих партнерів та розвивати існуючі партнерські відносини, відбувся обмін проектними ідеями та пропозиціями за різними пріоритетами.p61124-091727

Для ГО «ЦЕНТР РОЗВИТКУ СОЦІАЛЬНОГО БІЗНЕСУ «ІНІЦІАТИВА» Партнерський форум сприяв встановленню нових партнерських зв’язків із Мерією міста Стамбул (Туреччина), Вірменською асоціацію жінок міста Єреван (Вірменія) та ГО «Центр регіонального розвитку» міста Комрат (Молдова).

Програма «Басейн Чорного моря» 2014-2020 надасть фінансову підтримку проектам транскордонного співробітництва, які будуть розроблені згідно умов конкурсу та пріоритетам програми щодо стимулювання бізнесу та охорони навколишнього середовища, з урахуванням наявних знань партнерів.

p61124-091646