• ДІВЧАТА З МЕЛІТОПОЛЬСЬКОЇ ВИХОВНОЇ КОЛОНІЇ ОТРИМАЮТЬ ПЕРШІ ЗНАННЯ ЗІ СТВОРЕННЯ ВЛАСНОЇ СПРАВИ В СІЛЬ
    Молодіжна громадська організація «Центр розвитку соціального бізнесу «Ініціатива» активно розпочала свої перші кроки з реалізації проекту, який фінансується Генеральним консульством Федеративної Республіки Німеччина.
  • У ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ ПРОДОВЖИТЬ ДІЮ ПРОГРАМА РОЗВИТКУ БАСЕЙНУ ЧОРНОГО МОРЯ
    Голова правління ГО «ЦРСБ « ІНІЦІАТИВА» Степаненко Лідія, взяла участь у практичному семінарі з підготовки проектів – «ПРОГРАМА ПРИКОРДОННОГО СПІВРОБІТНИЦТВА БАСЕЙН ЧОРНОГО МОРЯ»
  • ПОДОЛАННЯ
    «Тут кожного дня ми вчимося, творчо розвиваємося та тяжко працюємо швачками. Мені тут подобається. Тут тепло та затишно, не так як вдома… А далі що? Що буде коли я вийду на волю? Волю, де дівча-розбишака, яка просиділа тут буде названа непридатною.

ВИХОВАНОК З МЕЛІТОПОЛЬСЬКОЇ КОЛОНІЇ ПРИВІТАЛИ З НОВОРІЧНИМИ СВЯТАМИ ПРЕДСТАВНИКИ ГО «ІНІЦІАТИВА»

Молодіжна громадська організація «Центр розвитку соціального бізнесу Ініціатива» провела дискусію «Методика публічного виступу та захист бізнес-ідеї перед публікою», та наприкінці, привітали дівчат із новорічними святами та подарували солодкі подаруночки.1 Нагадаємо, активності громадської організації для вихованок Мелітопольської виховної колонії, відбуваються в рамках проекту «Соціальна реабілітація дівчат-підлітків, які незабаром вийдуть з в`язниці, через серію навчальних заходів вивчення основ підприємництва».
217.12.2016 дівчата прослухали та обговорили актуальну тему про те, як вільно почувати себе при виступі, це знадобиться їм у майбутньому у багатьох різних сферах. Найважливіше те, що це може знадобитися їм у захисті бізнес-ідеї перед журі, слухачами або інвесторами. Особливо цікавим було дівчатам слухати про те, як відбувається обмін ідеями та пропозиціями на бізнес-зустрічах («Business speed dating»).

Вихованки були зацікавленими у створенні власної промови. Після дискусії, вони отримали солодкі подарунки від ГО «Ініціатива» та щиро подякували команду та лекторку.

4

Вихованки висловили слова вдячності членам Організації за візит та новорічні подарунки. Вони дуже прагнуть бути працьовитими та чесними, а також впевненими у своїх ідеях та цілях.