• ДІВЧАТА З МЕЛІТОПОЛЬСЬКОЇ ВИХОВНОЇ КОЛОНІЇ ОТРИМАЮТЬ ПЕРШІ ЗНАННЯ ЗІ СТВОРЕННЯ ВЛАСНОЇ СПРАВИ В СІЛЬ
    Молодіжна громадська організація «Центр розвитку соціального бізнесу «Ініціатива» активно розпочала свої перші кроки з реалізації проекту, який фінансується Генеральним консульством Федеративної Республіки Німеччина.
  • У ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ ПРОДОВЖИТЬ ДІЮ ПРОГРАМА РОЗВИТКУ БАСЕЙНУ ЧОРНОГО МОРЯ
    Голова правління ГО «ЦРСБ « ІНІЦІАТИВА» Степаненко Лідія, взяла участь у практичному семінарі з підготовки проектів – «ПРОГРАМА ПРИКОРДОННОГО СПІВРОБІТНИЦТВА БАСЕЙН ЧОРНОГО МОРЯ»
  • ПОДОЛАННЯ
    «Тут кожного дня ми вчимося, творчо розвиваємося та тяжко працюємо швачками. Мені тут подобається. Тут тепло та затишно, не так як вдома… А далі що? Що буде коли я вийду на волю? Волю, де дівча-розбишака, яка просиділа тут буде названа непридатною.

ДІВЧАТА З МЕЛІТОПОЛЬСЬКОЇ ВИХОВНОЇ КОЛОНІЇ ОТРИМАЮТЬ ПЕРШІ ЗНАННЯ ЗІ СТВОРЕННЯ ВЛАСНОЇ СПРАВИ В СІЛЬСЬКІЙ МІСЦЕВОСТІ

Перша зустріч керівництва проекту із генеральним консулом республіки Німеччини, паном Мессингером

Молодіжна громадська організація «Центр розвитку соціального бізнесу «Ініціатива» активно розпочала свої перші кроки з реалізації проекту, який фінансується Генеральним консульством Федеративної Республіки Німеччина. Проект розпочато з 1 березня 2017 року і триватиме він 6 місяців. В цілому, ми навчимо 20 дівчат-ув’язнених для того, аби вони змогли створити та успішно продовжити бізнес в селі.

Протягом березня було проведено дослідження щодо проблем працевлаштування в’язнів та стереотипи, пов’язані із ними. Головна мета проекту – привернути увагу суспільства до  колишніх ув’язнених, навчити їх вірити в свої сили та чесно заробляти гроші, адже існує ризик рецидиву.

Також в процесі розробки тренінгові навчальні матеріали, які допоможуть вихованкам систематизувати свої знання та вміння.

Всі активності йдуть за планом. Протягом квітня-травня заплановано вихід публікацій у ЗМІ щодо старту проекту та його головних цілей.

А вже з травня по липень буде проходити інтенсивна тренінгова програма для ув’язнених: проведення  8 тренінгів, 8 дискусій та 8 семінарів щодо можливостей ведення бізнесу у сільській місцевості після виходу на волю.

У серпні заплановано підбиття підсумків та представлення результатів проекту. Наша Організація надасть допомогу, в тому числі,  консультації з правових питань для вихованок Колонії, які незабаром вийдуть на волю.

Планується навчити їх чесно заробляти гроші, а також ми будемо всебічно підтримувати їх після завершення проекту, тому що це обов’язок кожного: не дати «зав’яти» серцям дівчат-вихованок Колонії, коли ті вийдуть на волю. Адже в суспільстві фігурує багато негативних стереотипів,  особливо – «колишній ув’язнений».

Перш за все, всі дії були обговорені та схвалені УПРАВЛІННЯМ ДЕРЖАВНОЇ ПЕНІТЕНЦІАРНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ В ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ а також із ПІВДЕННО-СХІДНИМ МІЖРЕГІОНАЛЬНИМ УПРАВЛІННЯМ З ПИТАНЬ ВИКОНАННЯ КРИМІНАЛЬНИХ ПОКАРАНЬ ТА ПРОБАЦІЙ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЙ. З ними налагоджено постійний контакт задля успішності проекту. Всі теми заходів, ознайомчі візити та  тренінги  завжди супроводжується офіційними листами та погодженнями.

лого