• ДІВЧАТА З МЕЛІТОПОЛЬСЬКОЇ ВИХОВНОЇ КОЛОНІЇ ОТРИМАЮТЬ ПЕРШІ ЗНАННЯ ЗІ СТВОРЕННЯ ВЛАСНОЇ СПРАВИ В СІЛЬ
    Молодіжна громадська організація «Центр розвитку соціального бізнесу «Ініціатива» активно розпочала свої перші кроки з реалізації проекту, який фінансується Генеральним консульством Федеративної Республіки Німеччина.
  • У ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ ПРОДОВЖИТЬ ДІЮ ПРОГРАМА РОЗВИТКУ БАСЕЙНУ ЧОРНОГО МОРЯ
    Голова правління ГО «ЦРСБ « ІНІЦІАТИВА» Степаненко Лідія, взяла участь у практичному семінарі з підготовки проектів – «ПРОГРАМА ПРИКОРДОННОГО СПІВРОБІТНИЦТВА БАСЕЙН ЧОРНОГО МОРЯ»
  • ПОДОЛАННЯ
    «Тут кожного дня ми вчимося, творчо розвиваємося та тяжко працюємо швачками. Мені тут подобається. Тут тепло та затишно, не так як вдома… А далі що? Що буде коли я вийду на волю? Волю, де дівча-розбишака, яка просиділа тут буде названа непридатною.

ВИХОВАНКИ МЕЛІТОПОЛЬСЬКОЇ КОЛОНІЇ ОТРИМАЛИ ЗНАННЯ ПРО БІЗНЕС-ІДЕЇ ДЛЯ СІЛЬСЬКОЇ МІСЦЕВОСТІ

Молодіжна громадська організація «Центр розвитку соціального бізнесу Ініціатива» провела тренінги для вихованок Мелітопольської установи виконання покарань № 144, в рамках реалізації проекту, який фінансується Генеральним консульством Федеративної Республіки Німеччина.

Теми тренінгів: «Як знайти ідею для бізнесу», «Які ресурси необхідні для реалізації ідеї», «Як працювати чесно».

Проект розроблений для вихованок колонії, аби вони змогли створити та успішно продовжити бізнес в селі.

Дівчата-ув’язнені вже мають напрацювання бізнес-планів. Приємним моментом було те, що Вікторія (неповнолітня ув’язнена) вже розробила глибинну стратегію свого майбутнього бізнесу. Вона планує займатися реставрацією старої ферми у своєму селі. Це дуже важливо для суспільства, адже вихованка буде чесно заробляти гроші та створить нові робочі місця у своєму рідному селі.