• ДІВЧАТА З МЕЛІТОПОЛЬСЬКОЇ ВИХОВНОЇ КОЛОНІЇ ОТРИМАЮТЬ ПЕРШІ ЗНАННЯ ЗІ СТВОРЕННЯ ВЛАСНОЇ СПРАВИ В СІЛЬ
    Молодіжна громадська організація «Центр розвитку соціального бізнесу «Ініціатива» активно розпочала свої перші кроки з реалізації проекту, який фінансується Генеральним консульством Федеративної Республіки Німеччина.
  • У ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ ПРОДОВЖИТЬ ДІЮ ПРОГРАМА РОЗВИТКУ БАСЕЙНУ ЧОРНОГО МОРЯ
    Голова правління ГО «ЦРСБ « ІНІЦІАТИВА» Степаненко Лідія, взяла участь у практичному семінарі з підготовки проектів – «ПРОГРАМА ПРИКОРДОННОГО СПІВРОБІТНИЦТВА БАСЕЙН ЧОРНОГО МОРЯ»
  • ПОДОЛАННЯ
    «Тут кожного дня ми вчимося, творчо розвиваємося та тяжко працюємо швачками. Мені тут подобається. Тут тепло та затишно, не так як вдома… А далі що? Що буде коли я вийду на волю? Волю, де дівча-розбишака, яка просиділа тут буде названа непридатною.

ДІВЧАТА-УВ`ЯЗНЕНІ НАВЧИЛИСЬ СТВОРЮВАТИ САДИБУ ЗЕЛЕНОГО ТУРИЗМУ

На території державної установи виконання покарань № 144 продовжились навчання сільському бізнесу. Ряд семінарів провели представники громадської організації «Центр розвитку соціального бізнесу «Ініціатива».

Всі активності реалізовуються в рамках проекту «Школа нових бізнес-ідей для сільської місцевості», який фінансується Генеральним консульством Федеративної Республіки Німеччина.

Дівчатам-вихованкам мелітопольської колонії розповіли про критерії, за яким має працювати садиба зеленого туризму. Також були представлені кращі практики створення сільського бізнесу у Запорізькому регіоні. Семінари дуже зацікавили неповнолітніх ув’язнених, а, особливо те, наскільки легко розпочати чесну власну справу у рідному селищі.

Нагадаємо, деякі вихованки вже розпочали створювати власні бізнес-плани, орієнтуючись на знання, які їм дає цей соціальний проект.