• ДІВЧАТА З МЕЛІТОПОЛЬСЬКОЇ ВИХОВНОЇ КОЛОНІЇ ОТРИМАЮТЬ ПЕРШІ ЗНАННЯ ЗІ СТВОРЕННЯ ВЛАСНОЇ СПРАВИ В СІЛЬ
    Молодіжна громадська організація «Центр розвитку соціального бізнесу «Ініціатива» активно розпочала свої перші кроки з реалізації проекту, який фінансується Генеральним консульством Федеративної Республіки Німеччина.
  • У ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ ПРОДОВЖИТЬ ДІЮ ПРОГРАМА РОЗВИТКУ БАСЕЙНУ ЧОРНОГО МОРЯ
    Голова правління ГО «ЦРСБ « ІНІЦІАТИВА» Степаненко Лідія, взяла участь у практичному семінарі з підготовки проектів – «ПРОГРАМА ПРИКОРДОННОГО СПІВРОБІТНИЦТВА БАСЕЙН ЧОРНОГО МОРЯ»
  • ПОДОЛАННЯ
    «Тут кожного дня ми вчимося, творчо розвиваємося та тяжко працюємо швачками. Мені тут подобається. Тут тепло та затишно, не так як вдома… А далі що? Що буде коли я вийду на волю? Волю, де дівча-розбишака, яка просиділа тут буде названа непридатною.

ВИХОВАНКИ МЕЛІТОПОЛЬСЬКОЇ КОЛОНІЇ ГОТУЮТЬСЯ ДО «БИТВИ КРАЩИХ САДИБ ЗЕЛЕНОГО ТУРИЗМУ»

На території державної установи виконання покарань № 144 продовжуються навчання бізнес-ідеям для сільської місцевості. Ряд семінарів провели представники громадської організації «Центр розвитку соціального бізнесу «Ініціатива».

Наразі вихованки активно готуються до «битви кращих садиб зеленого туризму». Мається на увазі, що дівчата-ув’язнені будуть представляти свої бізнес-моделі садиб. Всі вихованки виявили бажання взяти участь у цьому заході, адже розуміють, що це необхідно, аби мати чітке уявлення про реальних бізнес у селі.

Дівчатам мелітопольської колонії розповіли про критерії, за яким вони мають складати бізнес-моделі свого бізнесу.

Всі активності реалізовуються в рамках проекту «Школа нових бізнес-ідей для сільської місцевості», який фінансується Генеральним консульством Федеративної Республіки Німеччина.