• ДІВЧАТА З МЕЛІТОПОЛЬСЬКОЇ ВИХОВНОЇ КОЛОНІЇ ОТРИМАЮТЬ ПЕРШІ ЗНАННЯ ЗІ СТВОРЕННЯ ВЛАСНОЇ СПРАВИ В СІЛЬ
    Молодіжна громадська організація «Центр розвитку соціального бізнесу «Ініціатива» активно розпочала свої перші кроки з реалізації проекту, який фінансується Генеральним консульством Федеративної Республіки Німеччина.
  • У ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ ПРОДОВЖИТЬ ДІЮ ПРОГРАМА РОЗВИТКУ БАСЕЙНУ ЧОРНОГО МОРЯ
    Голова правління ГО «ЦРСБ « ІНІЦІАТИВА» Степаненко Лідія, взяла участь у практичному семінарі з підготовки проектів – «ПРОГРАМА ПРИКОРДОННОГО СПІВРОБІТНИЦТВА БАСЕЙН ЧОРНОГО МОРЯ»
  • ПОДОЛАННЯ
    «Тут кожного дня ми вчимося, творчо розвиваємося та тяжко працюємо швачками. Мені тут подобається. Тут тепло та затишно, не так як вдома… А далі що? Що буде коли я вийду на волю? Волю, де дівча-розбишака, яка просиділа тут буде названа непридатною.

ВИХОВАНОК МЕЛІТОПОЛЬСЬКОЇ КОЛОНІЇ ВІДВІДАВ ГЕНЕРАЛЬНИЙ КОНСУЛ ВОЛЬФГАНГ МЬОССІНГЕР

На території державної установи виконання покарань № 144 активно відбувається навчання бізнес-ідеям для сільської місцевості. Заходи проводять представники громадської організації «Центр розвитку соціального бізнесу «Ініціатива».

Всі активності реалізовуються в рамках проекту «Школа нових бізнес-ідей для сільської місцевості», який фінансується Генеральним консульством Федеративної Республіки Німеччина.

Генеральний консул Вольфґанґ Мьоссінґер разом зі своєю помічницею відвідав семінар у колонії. Тема заходу: «Правове регулювання агротуристичної діяльності в Україні». Він висловив свою повагу до проекту та його виконавців. Генеральний консул спостерігав за тим, як вихованки сприймають інформацію, адже дуже важливо те, щоб у них залишилось прагнення чесно заробляти гроші і після виходу на волю. Лектори продемонстрували дівчатам-вихованкам яскраві презентації та разом вирішували ситуаційні задачі з тем сільського бізнесу.

Наразі ув’язнені активно готуються до «битви кращих садиб зеленого туризму». Вони з нетерпінням чекають наступних заходів в рамках проекту.