• ДІВЧАТА З МЕЛІТОПОЛЬСЬКОЇ ВИХОВНОЇ КОЛОНІЇ ОТРИМАЮТЬ ПЕРШІ ЗНАННЯ ЗІ СТВОРЕННЯ ВЛАСНОЇ СПРАВИ В СІЛЬ
  Молодіжна громадська організація «Центр розвитку соціального бізнесу «Ініціатива» активно розпочала свої перші кроки з реалізації проекту, який фінансується Генеральним консульством Федеративної Республіки Німеччина.
 • У ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ ПРОДОВЖИТЬ ДІЮ ПРОГРАМА РОЗВИТКУ БАСЕЙНУ ЧОРНОГО МОРЯ
  Голова правління ГО «ЦРСБ « ІНІЦІАТИВА» Степаненко Лідія, взяла участь у практичному семінарі з підготовки проектів – «ПРОГРАМА ПРИКОРДОННОГО СПІВРОБІТНИЦТВА БАСЕЙН ЧОРНОГО МОРЯ»
 • ПОДОЛАННЯ
  «Тут кожного дня ми вчимося, творчо розвиваємося та тяжко працюємо швачками. Мені тут подобається. Тут тепло та затишно, не так як вдома… А далі що? Що буде коли я вийду на волю? Волю, де дівча-розбишака, яка просиділа тут буде названа непридатною.

В МЕЛІТОПОЛЬСЬКІЙ ВИХОВНІЙ КОЛОНІЇ ПРОДОВЖУЮТЬСЯ НАВЧАННЯ НОВИМ БІЗНЕС-ІДЕЯМ В СІЛЬСЬКІЙ МІСЦЕВОСТІ

На території державної установи виконання покарань № 144 представники громадської організації «Центр розвитку соціального бізнесу «Ініціатива» провели ряд семінарів та дискусій з розвитку еко-бізнесу у селі для дівчат-ув’язнених.

Освітні заходи реалізовуються в рамках проекту «Школа нових бізнес-ідей для сільської місцевості», який фінансується Генеральним консульством Федеративної Республіки Німеччина.

Були розглянуті такі теми:

 • Фермерський бізнес – унікальна повноцінна професія
 • Правила створення та ведення фермерства
 • Розвиток еко-бізнесу в Україні
 • Нові можливості та допомога від держави для створення бізнесу у селі

На семінарах лекторами були представлені яскраві презентаційні матеріали, успішні практики, вирішувались ситуаційні задачі та відбувалась бізнес-гра.

Неповнолітні ув’язнені захоплено слухали лекторів та занотовували подану інформацію, адже мають бажання створити власний бізнес у рідному селі після виходу на волю.

Вихованки з нетерпінням чекають наступних заходів в рамках проекту та готуються до «битви кращих садиб зеленого туризму».