• ДІВЧАТА З МЕЛІТОПОЛЬСЬКОЇ ВИХОВНОЇ КОЛОНІЇ ОТРИМАЮТЬ ПЕРШІ ЗНАННЯ ЗІ СТВОРЕННЯ ВЛАСНОЇ СПРАВИ В СІЛЬ
  Молодіжна громадська організація «Центр розвитку соціального бізнесу «Ініціатива» активно розпочала свої перші кроки з реалізації проекту, який фінансується Генеральним консульством Федеративної Республіки Німеччина.
 • У ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ ПРОДОВЖИТЬ ДІЮ ПРОГРАМА РОЗВИТКУ БАСЕЙНУ ЧОРНОГО МОРЯ
  Голова правління ГО «ЦРСБ « ІНІЦІАТИВА» Степаненко Лідія, взяла участь у практичному семінарі з підготовки проектів – «ПРОГРАМА ПРИКОРДОННОГО СПІВРОБІТНИЦТВА БАСЕЙН ЧОРНОГО МОРЯ»
 • ПОДОЛАННЯ
  «Тут кожного дня ми вчимося, творчо розвиваємося та тяжко працюємо швачками. Мені тут подобається. Тут тепло та затишно, не так як вдома… А далі що? Що буде коли я вийду на волю? Волю, де дівча-розбишака, яка просиділа тут буде названа непридатною.

ІНТЕРАКТИВНЕ НАВЧАННЯ БІЗНЕСУ ДЛЯ ДІВЧАТ-УВ’ЯЗНЕНИХ В МЕЛІТОПОЛЬСЬКІЙ ВИХОВНІЙ КОЛОНІЇ

На території державної установи виконання покарань № 144 представники громадської організації «Центр розвитку соціального бізнесу «Ініціатива» провели дискусії з тем оподаткування власної справи.

Навчальні заходи були представлені у вигляді ігор, трансляцій мультфільмів про відрахування податків та ситуаційних задач.

Освітні заходи реалізовуються в рамках проекту «Школа нових бізнес-ідей для сільської місцевості», який фінансується Генеральним консульством Федеративної Республіки Німеччина.

Також були розглянуті такі теми:

 • Інноваційні різновиди фермерського господарства
 • Мотивація, як елемент успіху
 • Управління персоналом. На засадах управління розвитком підприємства

Дівчата-ув’язнені ставили цікаві питання лекторам та занотовували подану інформацію.

Вихованки вже чітко визначилися, яким бізнесом будуть займатися після виходу на волю.