• ДІВЧАТА З МЕЛІТОПОЛЬСЬКОЇ ВИХОВНОЇ КОЛОНІЇ ОТРИМАЮТЬ ПЕРШІ ЗНАННЯ ЗІ СТВОРЕННЯ ВЛАСНОЇ СПРАВИ В СІЛЬ
    Молодіжна громадська організація «Центр розвитку соціального бізнесу «Ініціатива» активно розпочала свої перші кроки з реалізації проекту, який фінансується Генеральним консульством Федеративної Республіки Німеччина.
  • У ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ ПРОДОВЖИТЬ ДІЮ ПРОГРАМА РОЗВИТКУ БАСЕЙНУ ЧОРНОГО МОРЯ
    Голова правління ГО «ЦРСБ « ІНІЦІАТИВА» Степаненко Лідія, взяла участь у практичному семінарі з підготовки проектів – «ПРОГРАМА ПРИКОРДОННОГО СПІВРОБІТНИЦТВА БАСЕЙН ЧОРНОГО МОРЯ»
  • ПОДОЛАННЯ
    «Тут кожного дня ми вчимося, творчо розвиваємося та тяжко працюємо швачками. Мені тут подобається. Тут тепло та затишно, не так як вдома… А далі що? Що буде коли я вийду на волю? Волю, де дівча-розбишака, яка просиділа тут буде названа непридатною.

СЕМІНАРИ ТА ДИСКУСІЇ З ТЕМ ФІНАНСОВОЇ ГРАМОТНОСТІ ДЛЯ ДІВЧАТ-УВ’ЯЗНЕНИХ

На території державної установи виконання покарань № 144 представники громадської організації «Центр розвитку соціального бізнесу «Ініціатива» провели семінари та дискусії з тем фінансової грамотності.

Фінансова грамотність розглядалась у сфері залучення та розпорядження грошовими ресурсами в майбутньому. Ці теми дуже важливі для ув’язнених, адже основний месседж був про чесне заробляння грошей, коли вихованки вийдуть на волю.

Навчальні заходи були представлені у вигляді дискусій та інформаційних презентацій.

Освітні заходи реалізовуються в рамках проекту «Школа нових бізнес-ідей для сільської місцевості», який фінансується Генеральним консульством Федеративної Республіки Німеччина.

Дівчата-ув’язнені ставили провокаційні питання про «грошову гармонію» та основні фінансові потреби.

Представлені теми дуже сподобались ученицям, адже тема фінансів є нагальною для вихованок.