🌟 А наша команда продовжує боротьбу за рівні можливості та недискримінацію! 🌟

Голова правління Громадської організації «Центр розвитку соціального бізнесу «Ініціатива», Лідія Степаненко, з великим задоволенням взяла участь у міжнародному проєкті, що просуває цінності та принципи рівності Європейського Союзу.

🌍 Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДОСВІД ПРОТИДІЇ ДИСКРИМІНАЦІЇ У СФЕРІ ЗАЙНЯТОСТІ» — це не лише можливість обмінятися думками та досвідом, але й крок до побудови справедливого суспільства. Цей проєкт реалізується Запорізьким Національним Університетом за підтримки Європейського Союзу та програми Erasmus+

🤝 Учасники конференції: освітяни, студенти, представники громадянського суспільства, відповідального бізнесу ділилися цінним досвідом своїх проєктів, спрямованих на боротьбу з будь-якою формою дискримінації та втілення європейських цінностей.

Схожі новини

Наша організація є інструментом підтримки вразливого населення у працевлаштуванні, відкритті власної справи, та об’єднаності.

Наша громадська організація — міцний фундамент розвитку соціального бізнесу та підтримки вразливих груп населення протягом 10 років.

За 10 років ми стали надійними партнерами у розвитку соціального бізнесу та забезпеченні допомоги вразливим категоріям населення.