Громадська організація

Центр розвитку соціального бізнесу «Ініціатива»

“Бізнес_дома” – онлайн-тренінги та семінари для інклюзивної молоді

1 грудня ГО «Центр розвитку соціального бізнесу «Ініціатива» запустили проєкт «Бізнес_дома», який направлений на адаптацію інклюзивної молоді у складні часи пандемії, через підприємництво та бізнес-знання, які вони отримають під час он-лайн тренінгів та семінарів. Грант для реалізації цього важливого проєкту ГО «Центр розвитку соціального бізнесу «Ініціатива» отримали в рамках гуманітарної ініціативи «Людяність і взаємодопомога» від Міжнародного Фонду «Відродження» та Європейського Союзу.
Проєкт спрямований на онлайн тренінгову діяльність для інклюзивної молоді (25-35 років), які через життєві обставини, вразливість, пандемію та карантин не мають стабільного доходу, але мають бажання створити власну справу.
Ми переконані, що проєкт матиме потужний результат для нашого суспільства:

  • Самозайнятість молоді, яка через хвороби, або фізичні вади є у зоні ризику щодо захворюваності на Covid-19 (он-лайн зустрічі із цільовою аудиторією: тренінгова програма, менторські сесії із бізнес-наставниками, розробка корисних електронних посібників задля створення віддаленого бізнесу);
  • Економічна стабільність через започаткування власної справи;
  • Соціальна адаптація інклюзивної молоді через власну успішність;
  • Бути прикладом для інших представників молоді – можливість стати ментором в майбутньому.
    Охочих доєднатися до проєкту та стати його учасником – просимо звертатись до ГО «Центр розвитку соціального бізнесу «Ініціатива».