Громадська організація

Центр розвитку соціального бізнесу «Ініціатива»

Відбудеться заключна локальна конференція в рамках проєкту CERTOUR II

3 го червня о 10:00 годині, за адресою проспект Соборний, 164, м. Запоріжжя, відбудеться заключна локальна конференція в рамках проєкту CERTOUR II

Організатор та ініціатор заходу – Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області, який є партнером проєкту «CERTOUR II: для кращого управління МСП», що фінансується за рахунок Європейського Союзу.

У заході візьмуть участь малі та середні підприємництва туристичної галузі та індустрії гостинності, бенефіціари проєкту, експерти з туризму, та представники регіональної влади. Мета заходу – обговорити стан регіонального туризму, виклики, які спричинила пандемія, вирішення цих викликів, використовуючи інструменти якісного управління бізнесом.
В цілому, проєкт «CERTOUR II: для кращого управління МСП» допоміг 20 МСП туристичної галузі Запорізької області. Використовуючи набуті знання та навички з управління туристичним підприємством та аналіз ринку та конкурентів, бенефіціари змогли стати ще більше пізнаваними, конкурентоспроможними та стійкими до криз.
Під час заходу буде:

  • Поширено результати проєкту;
  • Проведено дискусію з відповідними органами влади прийняти політику підтримки МСП у галузі туризму;
  • Відкрита дискусія щодо поширення методології проєкту та результатів на ширшу географію;
  • Мотивація туристичних МСП та інших зацікавлених сторін до участі в мережі CerTour.
    Проєкт «CERTOUR II» розпочато у жовтні 2018 року та його діяльність триває до липня 2021 року, протягом його реалізації було зроблено наступне:
  • Відібрано 20 МСП у якості бенефіціарів проєкту, які пройшли курс навчання, щодо бізнес-моделювання та прогнозування, виявлення потреб клієнтів та самостійна оцінка власної діяльності. 20 МСП створили/покращили власні бізнес-проєкти, а також розробили плани щодо ведення бізнесу на 3 роки
  • Проведено менторське навчання для 40 робітників відібраних 20 МСП;
  • Було розширено менторську базу, завдяки онлайн-тренінгам для Запорізьких експертів з економіки та туризму про бізнес-моделі та інструменти якісного управління бізнесом.

За додатковою інформацією звертайтеся до ДО “Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізькій області”