Громадська організація

Центр розвитку соціального бізнесу «Ініціатива»

Відбулась заключна локальна конференція в рамках проєкту CERTOUR II

3 го червня, відбулась заключна локальна конференція в рамках проєкту CERTOUR II

Захід об’єднав малі та середні підприємництва туристичної галузі та індустрії гостинності, бенефіціарів проєкту, експертів з туризму, та представників регіональної влади у спільний діалог.
Ініціатор заходу – Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області, який є партнером проєкту «CERTOUR II: для кращого управління МСП», що фінансується за рахунок Європейського Союзу.
Під час заходу обговорювались питання розвитку локального туризму, виклики, які спричинила пандемія, шляхи покращення туристичного бізнесу та важливість якісного управління, як головного елементу покращення стану підприємств.
Під час заходу було:

  • Поширено результати проєкту;
  • Проведено дискусію з відповідними органами влади прийняти політику підтримки МСП у галузі туризму;
  • Обговорено шляхи поширення методології проєкту та результатів на ширшу географію;
  • Проведено діалог з туристичними МСП та іншими зацікавленими сторонами щодо участі в мережі CerTour.
    Проєкт «CERTOUR II» розпочато у жовтні 2018 року та його діяльність триває до липня 2021 року, протягом його реалізації було зроблено наступне:
  • Відібрано 20 МСП у якості бенефіціарів проєкту, які пройшли курс навчання, щодо бізнес-моделювання та прогнозування, виявлення потреб клієнтів та самостійна оцінка власної діяльності. 20 МСП створили/покращили власні бізнес-проєкти, а також розробили плани щодо ведення бізнесу на 3 роки
  • Проведено менторське навчання для 40 робітників відібраних 20 МСП;
  • Було розширено менторську базу, завдяки онлайн-тренінгам для Запорізьких експертів з економіки та туризму про бізнес-моделі та інструменти якісного управління бізнесом.