Громадська організація

Центр розвитку соціального бізнесу «Ініціатива»

ГО «Центр розвитку соціального бізнесу «Ініціатива» було відібрано до програми «Leadership and Organizational Resilience in Times of Uncertainty (Лідерство та організаційна стійкість у часи невизначеності)»

Програма «Лідерство та організаційна стійкість у часи невизначеності» організована в контексті «Чорноморського форуму неурядових організацій: Нарощування потенціалу ОГС для регіонального співробітництва в Чорноморському регіоні», який реалізується Румунською NGDO Platform – FOND, за фінансової підтримки Європейського Союзу, Black Sea Trust for Regional Cooperation (BST), та German Marshall Fund, .

28 травня 2020 – відбулась перша он-лайн зустріч тренерів, організаторів та 15-ти учасників програми «Leadership Program Black Sea NGO Forum». Протягом трьох-годинної зустрічі, учасники мали змогу познайомитись одне з одним, поділитися очікуваннями, обмінятися досвідом, отримати інформацію щодо програми.

Наступна он-лайн сесія «Он-лайн тренування з особистісного розвитку» відбудеться 4 червня 2020. Ця сесія буде присвячена механізмам, які живлять наші дії та думки, та яким чином можна їх опанувати, як пізнати себе у часи невизначеності та як вести організацію до абсолютного лідерства.

Планується, що весь процес навчання в рамках програми буде до кінця вересня 2020.