Громадська організація

Центр розвитку соціального бізнесу «Ініціатива»

Проєкт «Життя» забезпечив 600 людей з числа вразливої категорії населення м. Запоріжжя критично необхідними продуктами харчування та гігієнічними засобами

ГО «Центр розвитку соціального бізнесу «Ініціатива» завершила реалізацію проєкту «Життя», який мав на меті надати невідкладну адресну гуманітарну допомогу нужденним людям.

«Проєкт здійснюється за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та CARE Deutschland в рамках Грантової гуманітарної програми «Гуманітарна солідарність».

  • Проєкт «Життя» протягом двох місяців забезпечував нужденних людей Запоріжжя критично необхідними продуктами харчування та гігієнічними засобами.
  • 600 осіб отримали гуманітарні набори, куди входило: декілька видів круп, макарони, згущене молоко, чотири види рибних консерв, два види м’ясних консерв, цукор, борошно, олія, печиво, чай, мило, туалетний папір, зубна паста.
  • В жодному разі ми не зупиняємося та продовжуємо шукати фінансування від українських та міжнародних донорських організацій на наші соціальні проєкти, щоб продовжувати продуктивно працювати в умовах надзвичайних ситуацій і підтримувати цивільне населення, яке опинилось у кризових ситуаціях, а саме нужденні категорії населення (пенсіонери, люди з інвалідністю, літні люди, в тому числі і з числа ВПО).

На відео відображена мала частина тих кроків, які було пророблено заради допомоги нужденним людям та досягнення цілей проєкту «Життя».

Слідкуйте за нашими новинами. Слава Україні!