Громадська організація

Центр розвитку соціального бізнесу «Ініціатива»

Стартує проєкт «Подолання» з надання гуманітарної допомоги для уразливих людей

Колеги, вітаю!


Раді повідомити, що минулого тижня наша організація ГО «Центр розвитку соціального бізнесу «Ініціатива» підписала грантовий контракт та отримала фінансову допомогу від Міжнародного Фонду відродження та CARE Deutschland в рамках гуманітарної програми «Гуманітарна солідарність».
Наш проєкт має назву «Подолання», і направлений він на підтримку літніх людей та осіб з інвалідністю завдяки надання їм гуманітарної допомоги (а саме, продуктів харчування тривалого терміну зберігання, гігієнічних товарів, товарів першої необхідності).
Також, в проєкті заплановано проведення групових тренінгів із психологічної адаптації для вразливих людей (літніх людей, осіб з інвалідністю), тож запрошуємо вас долучатись до нашого проєкту, до тренінгів, до отримання гуманітарної допомоги.
В разі, якщо вас зацікавила участь у проєкті – просимо звертатись до нас за контактною інформацією, яка є на веб-сайті та фейсбуці!
Незабаром, ми опублікуємо оголошення на нашому веб-сайті та соцмережах про участь у тендері для виконання послуг з реалізації проєкту. Тож, слідкуйте за нашими публікаціями та оголошеннями.
Ми віримо, що проєкт, і особливо його гуманітарна та психологічна направленість, допоможе вразливим людям впоратись із наслідками війни, адже в єдності сила. Слава Україні!