Громадська організація

Центр розвитку соціального бізнесу «Ініціатива»

Тендер обрання постачальника  із закупівлі та доставки необхідних продуктів харчування та гігієнічних засобів.

Громадська організація «ЦЕНТР РОЗВИТКУ СОЦІАЛЬНОГО БІЗНЕСУ  «ІНІЦІАТИВА» оголошує тендер з надання послуг із закупівлі та доставки необхідних продуктів харчування та гігієнічних засобів (крупи, макарони, цукор, сіль, борошно, олія, консерви, печиво, чай, сухі дріжджі, томатна паста, питна вода, підгузки для дорослих, вологі серветки, туалетний папір, мило, шампунь, зубна паста, зубні щітки тощо) на території м. Запоріжжя і Запорізького району протягом жовтня – грудня 2022 року.

Закупівля послуг здійснюватиметься у межах Проєкту SG54810 «Життя»  за фінансовою підтримкою Міжнародного фонду «Відродження» та в межах угоди з CARE Deutchland e. V. від 01.04.2022.

Тендер передбачає вибір підрядника для організації заходів:

  • закупити необхідні продукти харчування та гігієнічні засоби (крупи, макарони, цукор, сіль, борошно, олія, консерви, печиво, чай, сухі дріжджі, томатна паста, питна вода, підгузки для дорослих, вологі серветки, туалетний папір, мило, шампунь, зубна паста, зубні щітки тощо) для забезпечення не менше 600 осіб;
  • надати невідкладну адресну швидку гуманітарну допомогу особам з інвалідністю та літнім людям (в тому числі із числа вимушених переселенців) у місті Запоріжжі.

Із тендерною документацією можна ознайомитися за посиланням. 

Або отримати інформацію, звернувшись за електронною адресою: iniciatuva.crsb@gmail.com, чи надіславши листа за адресою: 69005, м. Запоріжжя, вул. Незалежної України, 90, офіс 27

Телефон для довідок: +38 050 322 04 56

Просимо надсилати Ваші пропозиції за адресою iniciatuva.crsb@gmail.com  зазначивши у темі листа «Продукти харчування  та гігієнічні засоби».

Правила оформлення тендерної пропозиції учасника:

Учасники мають подавати пропозиції електронною поштою. Формати додатків: pdf, tiff, jpeg.

Всі копії будь-яких документів, що включаються в тендерну пропозицію, мають бути обов’язково завіреними підписом учасника. Надані документи мають бути розбірливими та якісними.

Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй тендерній пропозиції несе учасник.

У разі, якщо тендерна пропозиція надійшла після спливу кінцевого терміну приймання тендерних пропозицій – пропозиція не розглядатиметься.

До участі у оцінці тендерних пропозицій допускаються ті пропозиції, які повністю відповідають умовам цього Оголошення

Пропозиції приймаються до 17:00,  14 жовтня 2022 року.

Конкурсні пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

Пропозиції надавачів послуг повинні залишатися чинними до виконання обов’язків.

Дата проведення тендеру – 17 жовтня 2022 року.