Громадська організація

Центр розвитку соціального бізнесу «Ініціатива»

УВАГА! Можливість взяти участь у місцевій конференції з набору МСП, в рамках європейського проєкту

1го грудня 2020 року, у туристичному об’єкті «Гостини у Валентини» у місті Мелітополі, Запорізької області відбудеться місцева конференція з набору МСП, в рамках проєкту «EXCELTOUR», в рамках Спільної Операційної Програми Басейну Чорного моря 2014-2020, фінансовано за рахунок Європейського Союзу.

Ціль заходу – набрати 10 МСП туристичної галузі, для подальшого сприяння процесу сертифікації їхніх підприємств відповідно до критеріїв моделі EFQM. Оскільки туристичний ринок зростає, для підприємств стає все більш вимогливим поєднувати кращі послуги з конкурентоспроможними цінами. В іншому випадку, клієнти переорієнтуються на великі курорти, або, в гіршому випадку, – на інші напрямки. У будь-якому випадку, цей факт у поєднанні з фінансовою кризою є реальною довгостроковою загрозою для життєздатності переважної більшості туристичних мікро, малих та середніх підприємств (ММСП).

Проєкт, і особливо його транснаціональний характер, додають цінності, пропонуючи важливі переваги для своїх цільових груп, забезпечуючи стійкість, і, як очікується, матимуть ефект трампліна: адже туристичні бізнес-об’єкти, які застосовуватимуть модель EFQM, будуть діяти як зразки для наслідування у своїх країнах та за кордоном; також, мережа «EXCELTOUR», яка буде створена, забезпечить стабільність та можливість передачі результатів у ширшій географічній зоні навіть після проєкту; окрім транснаціонального обміну досвідом, створяться транснаціональні ділові зв’язки між відвідувачами та господарями туристичних підприємств, і ці зв’язки можуть бути розвинені для подальшої співпраці; широке поширення результатів ознайомить зацікавлених сторін туристичної галузі з концепцією ділової досконалості та моделлю EFQM.

                Участь у конференції – безкоштовна. За додатковою інформацією, звертайтеся до організації Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області http://rbc.zp.ua/  (rfpp.zp@gmail.com).