Громадська організація

Центр розвитку соціального бізнесу «Ініціатива»

У Запорізькій області відбулась місцева конференція з підбору МСП в рамках європейського проєкту «Бізнес-досконалість у туризмі «EXCELTOUR»

1 грудня 2020 року у туристичному об’єкті «Гостини у Валентини» у місті Мелітополі, Запорізької області відбулася місцева конференція з набору МСП, в рамках проєкту «EXCELTOUR», в рамках Спільної Операційної Програми Басейну Чорного моря 2014-2020, фінансовано за рахунок Європейського Союзу. Захід був організований Регіональним фондом підтримки підприємництва в Запорізькій області.

Це був 1-денний захід, мета – набір бенефіціарів проєкту (10 МСП туристичної галузі), для подальшої допомоги їм у сертифікації їхніх підприємств відповідно до критеріїв моделі EFQM. На цій конференції були представлені та детально пояснені суть, зміст та процедури проєкту, а також його доцільність та очікувані результати. Також, учасників попросили висловити свою зацікавленість, щодо участі у проєкті, у якості бенефіціарів.

За допомогою проєкту «EXCELTOUR», 6 партнерів з 5 країн прагнуть допомогти МСП туристичної галузі, шляхом впровадження та застосування концепції ділової досконалості туристичних мікро, малих та середніх підприємств з використанням міжнародно визнаної моделі досконалості Європейського фонду управління якістю (EFQM), націленої головним чином на забезпечення стійкості туристичного бізнесу.