Громадська організація

Центр розвитку соціального бізнесу «Ініціатива»

✅«Подолання»✅

👉Продовжується проєкт «Подолання» задля надання допомоги літнім людям та особам з інвалідністю

👉Представники ГО «Центр розвитку соціального бізнесу «Ініціатива» продовжують реалізацію проєкту «Подолання», який направлено на надання адресної гуманітарної допомоги літніх людям та особам з інвалідністю, а також проведення тренінгів з психологічної адаптації для літніх людей та осіб з інвалідністю.
Проєкт реалізується за фінансової допомоги від Міжнародного Фонду відродження та CARE Deutschland в рамках гуманітарної програми «Гуманітарна солідарність».
Сьогодні 116 осіб похилого віку отримали гуманітарну допомогу в рамках проєкту.

➡️У набір входили наступні продукти тривалого терміну зберігання та гігієнічні засоби: борошно, цукор, олія, вівсяні пластівці, крупа пшеничка, крупа рисова, тушонка з куркою, консерва-каша гречана з овочами, грибами та куркою, згущене молоко, печиво, чай, шампунь, мило, зубна паста.
➡️Протягом цього місяця, планується продовження надання гуманітарної допомоги бенефіціарам проєкту. В цілому, 360 осіб отримають гуманітарну допомогу.
У наступному місяці буде проведено 8 групових консультацій – психологічних тренінгів для бенефіціарів проєкту.

‼️Для тих, хто бажає долучитися до психологічних тренінгів, які будуть проходити офлайн, просимо звернутися за нашою електронною адресою iniciatuva.crsb@gmail.com