Громадська організація

Центр розвитку соціального бізнесу «Ініціатива»

ДЕЛЕГАЦІЯ ПОСОЛЬСТВА КАНАДИ В УКРАЇНІ ЗАВІТАЛА НА СЕМІНАР З ОСНОВ ВЕДЕННЯ БІЗНЕСУ ДО МЕЛІТОПОЛЬСЬКОЇ ВИХОВНОЇ КОЛОНІЇ

Молодіжна громадська організація «Центр розвитку соціального бізнесу Ініціатива» вже провела ряд семінарів, тренінгів та дискусій підприємницького характеру для вихованок Мелітопольської виховної колонії, в рамках проекту «Соціальна реабілітація дівчат-підлітків, які незабаром вийдуть з в`язниці, через серію навчальних заходів вивчення основ підприємництва».
13.10.2016 дівчатам представили інформацію про реєстраційні органи, які допомагають заснувати бізнес в Україні. Освітній захід став надзвичайно важливим та актуальним, адже після виходу з Колонії вони знатимуть які кроки треба робити до створення підприємницької діяльності. Теми були важливі: «Законодавчі аспекти реєстрації підприємства», «Як стати на облік до Центру зайнятості» та «Що потрібно робити, аби отримати фінансову допомогу від держави для створення бізнесу». Дівчата були уважними та допитливими, вони вирішували завдання та задавали питання, які їх особливо турбують.

sam_0118

На захід завітала делегація з Посольства Канади в Україні: Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні (Роман Ващук), Політичний радник (Енн Меттсон) та Помічник Посла (Ірина Лаврів). Вони спостерігали за ходом семінару, за навчанням дівчат, а потім, висловили своє позитивне ставлення до проекту та діяльності організації ЦРСБ «Ініціатива».

sam_0166

Після заходу дівчата подякували за візит делегації з Посольства та висловились стосовно важливості освітніх заходів.

Вихованки були вдячні членам Організації та лекторам за візит. Наступні семінари будуть присвячені питанням патріотизму та створенню сприятливих умов для створення та процвітання бізнесу. По закінченню навчального процесу, вони зможуть стати повноцінними громадянами суспільства та будуть корисними Україні, завдяки заходам, які реалізуються в рамках проекту.

sam_0134