Громадська організація

Центр розвитку соціального бізнесу «Ініціатива»

ДІВЧАТ З МЕЛІТОПОЛЬСЬКОЇ КОЛОНІЇ НАВЧАТИМУТЬ БІЗНЕСУ

Молодіжна громадська організація «Центр розвитку соціального бізнесу Ініціатива» стартувала навчальну діяльність для вихованок Мелітопольської виховної колонії, в рамках проекту «Соціальна реабілітація дівчат-підлітків, які незабаром вийдуть з в`язниці, через серію навчальних заходів вивчення основ підприємництва».
16.09.2016 відбулась ознайомча зустріч в колонії з керівництвом пенітенціарного закладу і безпосередньо з дівчатами-вихованками. Візит був дуже люб’язним, всі ув’язнені зацікавлені темами занять та чекають на роботу лекторів з ними. Членам організації провели невелику екскурсію по закладу: показали територію відпочинку і територію навчання та праці.

2 3

Члени Організації визначили та затвердили теми і специфіку заходів, які направлені на навчання дівчат підприємництву. Проект реалізується за сприяння Канадського Фонду підтримки Місцевих Ініціатив та має глобальну місію – створити у світосприйнятті дівчат поняття «чесне заробляння грошей».

Планується навчити їх головним соціальним, юридичним та моральним аспектам ведення бізнесу в Україні, адже дуже важливо після виходу на волю знайти справу, яка грітиме душу та приноситиме капітал.

4 5