Громадська організація

Центр розвитку соціального бізнесу «Ініціатива»

ДІВЧАТА ІЗ МЕЛІТОПОЛЬСЬКОЇ ВИХОВНОЇ КОЛОНІЇ ОТРИМАЛИ ПЕРШІ ЗНАННЯ ЗІ СТВОРЕННЯ ВЛАСНОЇ СПРАВИ В СІЛЬСЬКІЙ МІСЦЕВОСТІ

Молодіжна громадська організація «Центр розвитку соціального бізнесу Ініціатива» активно та продуктивно провела перші тренінги для вихованок Мелітопольської виховної колонії, в рамках реалізації проекту, який фінансується Генеральним консульством Федеративної Республіки Німеччина.

Теми тренінгів: «Що таке сільський бізнес?», «Як створити садибу зеленого туризму?», «Де взяти стартовий капітал для створення власної справи у сільській місцевості?».

Проект розпочато 1 березня 2017 року і триватиме він 6 місяців. В цілому, ми навчимо 20 дівчат-ув’язнених для того, аби вони змогли створити та успішно продовжити бізнес в селі.

Дівчата-ув’язнені були зацікавлені темами занять та деякі, навіть, розпочали розробляти реальні бізнес-плани. Що є гарним результатом для вихованок та цілей цього соціального проекту.

Головна мета наших активностей – привернути увагу суспільства до  колишніх ув’язнених, навчити вихованок вірити в свої сили та чесно заробляти гроші, адже існує ризик рецидиву.

У серпні заплановано підбиття підсумків та представлення результатів проекту. Наша Організація надасть допомогу, в тому числі,  консультації з правових питань для вихованок Колонії, які незабаром вийдуть на волю.

 

Перш за все, всі дії були обговорені та схвалені УПРАВЛІННЯМ ДЕРЖАВНОЇ ПЕНІТЕНЦІАРНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ В ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ а також із ПІВДЕННО-СХІДНИМ МІЖРЕГІОНАЛЬНИМ УПРАВЛІННЯМ З ПИТАНЬ ВИКОНАННЯ КРИМІНАЛЬНИХ ПОКАРАНЬ ТА ПРОБАЦІЙ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЙ. З ними налагоджено постійний контакт задля успішності проекту. Всі теми заходів, ознайомчі візити та  тренінги  завжди супроводжуються офіційними листами та погодженнями.

В цілому, початком проекту наша Команда задоволена, ми налаштовані плідно працювати і далі, згідно з вимогами та побажаннями Генерального консульства Федеративної Республіки Німеччина.