Громадська організація

Центр розвитку соціального бізнесу «Ініціатива»

ДІВЧАТА-УВ’ЯЗНЕНІ ГОТУЮТЬСЯ ДО «БИТВИ САДИБ»

На території державної установи виконання покарань № 144 представники громадської організації «Центр розвитку соціального бізнесу «Ініціатива» провели семінари та дискусії з тем фінансової грамотності та працевлаштування.
Дівчата-ув’язнені прослухали курс лекцій про необхідність працевлаштування, відношення до грошей та юридичні аспекти прав та обов’язків роботодавця та працівника.
Найцікавішими виявилися філософські теми та роздуми про гроші, як необхідний ресурс для життя. Вихованки усвідомили те, яких типових помилок припускаються люди по відношенню до грошей. Тепер вони знають, яким чином гроші можуть «працювати» та як жити гідним життям.
Навчальні заходи були дуже активними, адже ці теми найбільше хвилюють вихованок. Деякі з них вже скоро вийдуть на свободу і їм необхідно буде заробляти та створювати нове життя.
Освітні заходи реалізовуються в рамках проекту «Школа нових бізнес-ідей для сільської місцевості», який фінансується Генеральним консульством Федеративної Республіки Німеччина.
Через декілька тижнів відбудеться дуже вагомий захід для дівчат – «Битва садиб». Вихованки представлять готові бізнес-плани щодо створення бізнесу у сільській місцевості та продемонструють свої знання з тем сільського підприємництва.