Громадська організація

Центр розвитку соціального бізнесу «Ініціатива»

ДІВЧАТА З МЕЛІТОПОЛЬСЬКОЇ КОЛОНІЇ ОТРИМАЛИ ПЕРШІ ЗНАННЯ З БУДУВАННЯ БІЗНЕСУ

Молодіжна громадська організація «Центр розвитку соціального бізнесу Ініціатива» активно провела перші тренінги та дискусії для вихованок Мелітопольської виховної колонії, в рамках проекту «Соціальна реабілітація дівчат-підлітків, які незабаром вийдуть з в`язниці, через серію навчальних заходів вивчення основ підприємництва».
24.09.2016 дівчата пройшли вже перші кроки до знань зі створення підприємництва, після того, як вийдуть на волю. Теми були різнобічні та актуальні: «Як знайти своє місце в суспільстві за допомогою ведення бізнесу», «Яким чином самоорганізуватися та почати працювати» та «Як бути корисним своїй країні». Всі учениці виявили бажання займатися власною справою та працювати підприємцями. Дівчата активно взаємодіяли, грали у бізнес-ігри, вирішували ситуаційні задачі та доводили власні погляди. В цілому, навчання виявилось цікавим для вихованок та пізнавальним. Вони були дуже відвертими та активними. Візит був дуже люб’язним, всі ув’язнені зацікавлені темами занять.

2

Вихованки подякували членів Організації за візит та чекають на наступні зустрічі. Наступні семінари будуть присвячені юридичним питанням ведення бізнесу. По закінченню навчального процесу, зацікавленим вихованкам буде надана допомога у реєстрації як ФОП та реєстрації власної справи.

3

Планується навчити їх чесно заробляти гроші та всебічно підтримувати після завершення проекту, адже це обов’язок кожного: не дати «зав’яти» серцям дівчат-вихованок Колонії, коли ті вийдуть на волю. Адже в суспільстві фігурує багато негативних стереотипів, а особливо «колишній ув’язнений».

4