Громадська організація

Центр розвитку соціального бізнесу «Ініціатива»

ДІВЧАТА З МЕЛІТОПОЛЬСЬКОЇ КОЛОНІЇ ОТРИМАЛИ ЮРИДИЧНІ ЗНАННЯ З ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ

Молодіжна громадська організація «Центр розвитку соціального бізнесу Ініціатива» організувала тренінги та дискусії юридичного характеру для вихованок Мелітопольської виховної колонії, в рамках проекту «Соціальна реабілітація дівчат-підлітків, які незабаром вийдуть з в`язниці, через серію навчальних заходів вивчення основ підприємництва».

2 3
01.10.2016 дівчатам була надана інформація з приводу працевлаштування, написання резюме та основ КЗПП. Теми були надзвичайно важливі: «Як працевлаштуватись», «Головні моменти трудового договору» та «Як написати резюме». Всі учениці задавали питання, які їх найбільше турбували. Лектором виступила адвокат, координаторка громадської організації УГСПЛ у Запорізькій області, Олена Василівна Дємєнєва. Вона активно провела навчання для вихованок, а також юридичні ігри та тестування знань, ознайомила їх з найвагомішими питаннями ведення бізнесу. Дівчата натхненно взаємодіяли та залишилися задоволені. В цілому, вся надана інформація для вихованок пізнавальна та дуже необхідна. Візит був дружелюбним, ув’язнені зацікавлені та чекають на наступні заняття в рамках проекту.

4

Вихованки подякували членам Організації та лекторці за візит. Наступні семінари будуть присвячені питанням ідей для бізнесу та написання бізнес-планів. По закінченню навчального процесу, вихованки зможуть легко знайти своє місце в суспільстві та чесно заробляти гроші.

5