Громадська організація

Центр розвитку соціального бізнесу «Ініціатива»

МАЙБУТНІ ПІДПРИЄМЦІ ОЗНАЙОМИЛИСЯ, ЯК ПРАВИЛЬНО ПЛАТИТИ ПОДАТКИ ТА ЯК РОЗПОЧАТИ ВЛАСНУ СПРАВУ НА СЕЛІ

11.06.2015р., за сприянням Департаменту економічного розвитку і торгівлі ЗОДА ,  було  проведено   4-годинний семінар   для вимушених переселенців, безробітних з метою подальшої соціалізації у суспільство через придбання навичок майбутнього підприємця. Захід проводився Регіональним фондом підтримки підприємництва, згідно проекту Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні, за фінансової підтримки цього Фонду та спів фінансування з боку обласної влади.

Семінар  проводив відомий аудитор Лариса Церетелі, головним питанням заходу було: «Поточні вимоги податкового законодавства».

Семінар було проведено у приміщенні зеленої садиби села Червонокозацьке, Вільнянського району, Запорізької області.  Історико-туристичний комплекс «Етносело» – агротуристичний об’єкт та претендент на сертифікацію згідно проекту «Система сертифікації якості агротуризму»/«CerTour».

Протягом дня на території історико-туристичного комплексу були доступні майстер-класи для дітей із національного танцю, розпису будинків, виробництва саману, плетіння тинів, виробництва ляльок-мотанок, виготовлення українських сопілок. Керівниця «Етносела», пані Інеса Носенко, приділяє велику увагу людям із обмеженими можливостями та розвиває волонтерську діяльність.

До речі, на базі історико-туристичного комплексу проводяться фестивалі, виставки, арт-акції, виїзні творчі, культурні та екологічні заходи. Крім цього, для відвідувачів доступні майстер-класи із землеробства, покосу, вишивки, кулінарії, ткацтва та плетіння.

Перед слухачами виступили також: представник  Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні пан Сергій Решетов, представниця Запорізького обласного центру зайнятості Анжела Дощенко, генеральний директор Регіонального фонду підтримки підприємництва Володимир Степаненко. Усім бажаючим було роздано учбовий посібник – методичка з написання інвестиційного проекту, у вимушених переселенців під час кави – брейка була можливість в неофіційній обстановці поспілкуватися з фахівцями та представниками влади, отримати відповіді на питання.

Крім актуальних питань сьогодення: вимог законів про працю, Податкового Кодексу слухачі були ознайомлені з перевагою асоціації України в ЄС, темою української ідеї у суспільстві, питаннями проблем української економіки та можливостями їх подолання та ролі підприємництва задля створення демократичного суспільства в країні.