Громадська організація

Центр розвитку соціального бізнесу «Ініціатива»

На засіданні бізнес-інкубатора в ЗНУ обговорили написання соціальних проектів для бізнесу

19 вересня на базі економічного факультету ЗНУ відбулося чергове засідання представників першого академічного бізнес-інкубатора в Запорізькій області «БІ-Запоріжжя». На засіданні були присутні: директор бізнес-інкубатору «БІ-Запоріжжя» Олександр Череп, Голова наглядової Ради «БІ-Запоріжжя» Юрій Петраш, голова громадської організації «ЦРСБ «Ініціатива» Лідія Степаненко та інкубанти-учасники проекту.

Засідання відбувалось у формі дискусії, яку провела голова громадської організації «ЦРСБ «Ініціатива» Лідія Степаненко. Тема для обговорення була про те, як написати соціальний проект для бізнесу та брати участь у міжнародних конкурсах. На початку дискусії, Лідія Степаненко покроково розповіла про те, як зареєструвати громадську організацію, де шукати грантодавців та як писати проект. Лекторка також розповіла про головні умови донорів, щодо опису ідеї проекту. Учасники заходу обговорили популярні напрямки суспільної діяльності, які наразі фінансуються міжнародними організаціями. Значну частину дискусії було виділено для обговорення власних навичок та досвіду у реалізації проектів лекторкою. Проаналізовано перспективи розвитку малого бізнесу в Україні, соціального захисту ВПО та створенню робочих місць у селі. Усі охочі мали змогу висловити свою думку щодо важливості залучення міжнародних грошей від інвесторів та свої бізнес-ідеї.

img_1231 img_1233

Після завершення дискусії інкубанти мали можливість поставити запитання та почути детальні відповіді, які дала Лідія Степаненко.

Наприкінці засідання директор бізнес-інкубатору «БІ-Запоріжжя» Олександр Череп підбив підсумки засідання та розповів про плани наступної зустрічі.
Учасники засідання відзначили, що було цікаво, продуктивно та корисно. Інкубанти висловили свою повагу до лектора та запевнили, що отримана інформація є важливою для створення соціальних проектів для бізнесу.

img_1238