Громадська організація

Центр розвитку соціального бізнесу «Ініціатива»

Приймаємо пропозиції на кандидатури:

На посаду тренера (професіонала для проведення тренінгів) в рамках проекту «Соціальна реабілітація дівчат-підлітків, які незабаром вийдуть з в`язниці, через серію навчальних заходів вивчення основ підприємництва». Обов`язкові якості претендента на посаду: досвід роботи з уразливими групами населення, комунікабельність, інтелектуальна грамотність, ввічливість, юридична обізнаність у сфері бізнесу та пунктуальність, стресостійкість.

На посаду тренера (професіонала для проведення семінарів) в рамках проекту «Соціальна реабілітація дівчат-підлітків, які незабаром вийдуть з в`язниці, через серію навчальних заходів вивчення основ підприємництва». Обов`язкові якості претендента на посаду: досвід роботи з уразливими групами населення, комунікабельність, інтелектуальна грамотність, ввічливість, юридична обізнаність у сфері бізнесу та пунктуальність, стресостійкість.


На посаду тренера (професіонала для проведення дискусій)
в рамках проекту «Соціальна реабілітація дівчат-підлітків, які незабаром вийдуть з в`язниці, через серію навчальних заходів вивчення основ підприємництва». Обов`язкові якості претендента на посаду: досвід роботи з уразливими групами населення, комунікабельність, інтелектуальна грамотність, ввічливість, юридична обізнаність у сфері бізнесу та пунктуальність стресостійкість.

  

Дедлайн: 11 серпня 2016 року до 12.00

Звертатись за координатами: +380503220456

iniciatuva.crsb@gmail.com

Контактна особа – Лідія Степаненко