Громадська організація

Центр розвитку соціального бізнесу «Ініціатива»

ВИХОВАНКАМ З МЕЛІТОПОЛЬСЬКОЇ КОЛОНІЇ НАДАЛИ ІНФОРМАЦІЮ З РЕЄСТРАЦІЇ БІЗНЕСУ

Молодіжна громадська організація «Центр розвитку соціального бізнесу Ініціатива» провела тренінги та семінари законодавчого характеру для вихованок Мелітопольської виховної колонії, в рамках проекту «Соціальна реабілітація дівчат-підлітків, які незабаром вийдуть з в`язниці, через серію навчальних заходів вивчення основ підприємництва».

2
08.10.2016 дівчатам провели цікаві освітні заходи з правил реєстрації бізнесу та фізичної особи підприємця, також була надана інформація з реєстрації юридичної особи та законодавчих вимог. Теми були складні, але надзвичайно важливі: «Законодавчі аспекти ведення бізнесу», «Система оподаткування» та «Як зареєструвати ФОП або юридичну особу». Дівчата в захваті слухали, виконували всі завдання, а потім інсценували моменти ведення підприємницької діяльності. Лектор – адвокат, координаторка громадської організації УГСПЛ у Запорізькій області, Олена Василівна Дємєнєва з легкістю оволоділа увагою вихованок та активно взаємодіяла з ними. Дівчата були уважними та допитливими. Після заходу вони подякували за візит та чекають на наступні освітні випробування.

3

Вихованки висловили слова вдячності членам Організації та лекторці за візит. Наступні семінари будуть присвячені питанням важливості офіційного працевлаштування та кар’єрного зростання. По закінченню навчального процесу, вони зможуть бути успішними бізнес-леді, завдяки заходам, які реалізуються в рамках проекту.