Громадська організація

Центр розвитку соціального бізнесу «Ініціатива»

ВИХОВАНОК МЕЛІТОПОЛЬСЬКОЇ КОЛОНІЇ ВІДВІДАВ ГЕНЕРАЛЬНИЙ КОНСУЛ ВОЛЬФГАНГ МЬОССІНГЕР

На території державної установи виконання покарань № 144 активно відбувається навчання бізнес-ідеям для сільської місцевості. Заходи проводять представники громадської організації «Центр розвитку соціального бізнесу «Ініціатива».

Всі активності реалізовуються в рамках проекту «Школа нових бізнес-ідей для сільської місцевості», який фінансується Генеральним консульством Федеративної Республіки Німеччина.

Генеральний консул Вольфґанґ Мьоссінґер разом зі своєю помічницею відвідав семінар у колонії. Тема заходу: «Правове регулювання агротуристичної діяльності в Україні». Він висловив свою повагу до проекту та його виконавців. Генеральний консул спостерігав за тим, як вихованки сприймають інформацію, адже дуже важливо те, щоб у них залишилось прагнення чесно заробляти гроші і після виходу на волю. Лектори продемонстрували дівчатам-вихованкам яскраві презентації та разом вирішували ситуаційні задачі з тем сільського бізнесу.

Наразі ув’язнені активно готуються до «битви кращих садиб зеленого туризму». Вони з нетерпінням чекають наступних заходів в рамках проекту.