Громадська організація

Центр розвитку соціального бізнесу «Ініціатива»

ВИХОВАНОК З МЕЛІТОПОЛЬСЬКОЇ КОЛОНІЇ НАВЧИЛИ РОЗРОБЛЯТИ БІЗНЕС-ПЛАНИ

Молодіжна громадська організація «Центр розвитку соціального бізнесу Ініціатива» провела тренінги та дискусії про будування бізнесу для вихованок Мелітопольської виховної колонії, в рамках проекту «Соціальна реабілітація дівчат-підлітків, які незабаром вийдуть з в`язниці, через серію навчальних заходів вивчення основ підприємництва».
05.11.2016 дівчата прослухали актуальну інформацію про те, як складати бізнес-плани та намагалися розробити свої. Також вихованкам розтлумачили початкові етапи створення власної справи. Особливо цікавою виявилась тема про сільський туризм та сільське підприємництво. Теми були надзвичайно важливі: «Як вести бізнес у якості самозайнятої особи на селі», «Компоненти бізнес-плану» та «Бізнес-модель «Canvas». Дівчата із зацікавленістю слухали та розробляли свої стратегії підприємництва.

2

Вихованки були допитливими та зацікавленими. Після заходу вони подякували команді лекторів та зізналися що, як тільки вийдуть на волю, будуть одразу ж намагатись використовувати всю цю інформацію для створення власної справи.

Вихованки висловили слова вдячності членам Організації за візит. Вони мають бажання працювати чесно у майбутньому та залучати всіх бажаючих до своєї справи.

3