Громадська організація

Центр розвитку соціального бізнесу «Ініціатива»

ЗАПОРІЗЬКІ ПІДПРИЄМЦІ ОТРИМАЛИ ВІДЗНАКИ ТА НАГОРОДИ З НАГОДИ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА

Напередодні Дня підприємця відбулося розширене засідання обласної ради з питань розвитку підприємництва, на якому  бізнесменів області  привітали з професійним святом. Участь у заході взяли заступник голови – керівник апарату обласної державної адміністрації Леонід Березинський, перший заступник голови обласної ради Світлана Абдурахманова, заступник Запорізького міського голови Валерій Еделєв, начальник ГУ ДФС у Запорізькій області Олексій Кавилін, віце-президент обласного союзу промисловців і підприємців (роботодавців) «Потенціал» Олександр Головко, президент Запорізької торгово-промислової палати Володимир Шамілов, директор Департаменту економічного розвитку і торгівлі ОДА Елла Слепян, представники бізнесу та громадськості.

Вітання від голови облдержадміністрації Григорія Самардака підприємницькій спільноті передав його заступник Леонід Березинський.

– Запорізький бізнес охоплює практично всі сфери діяльності області, серед них промисловість, будівництво, сільське господарство, торгівля, освіта й охорона здоров’я,  туризм. Кожен з вас є рушійною силою Запорізької області. Саме малий та середній бізнес у першу чергу створюють робочі місця та наповнюють податками скарбницю держави. Також представники бізнесу стали найактивнішими волонтерами і чимало допомагають українським солдатам. Тож щиро вітаю вас зі святом та бажаю, щоб кожна розпочата вами справа приносила тільки успіх і визнання, – зазначив заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Леонід Березинський.

З нагоди свята керівники міста й області вручили бізнесменам почесні нагороди, грамоти та цінні подарунки. Особливою відзнакою стало вручення медалі «За розвиток Запорізького краю» голові Запорізької регіональної ради підприємців Ірині Лєх, голові правління громадської організації «Бізнес-Союз «Порада» Олені Єрьоменко та генеральному директору ТОВ «Вільнянський молокозавод» Олегові Доценку.

Зі свого боку представники бізнесу підкреслили, що цей рік видався нелегким для підприємництва, проте за цей час було зроблено чималий крок у досягненні порозуміння з податківцями та владою. Насамперед це стосується підписання меморандумів про співпрацю, а також проекту «Купуй запорізьке».