Громадська організація «Центр розвитку соціального бізнесу «Ініціатива» (далі – «Організатор») в рамках Проєкту: «З турботою про тебе» оголошує конкурсні торги на закупівлю послуг (в тому числі за рахунок фінансової підтримки ІСАР «Єднання» – до фінансування проєкту) для підтримки бенефіціарів проєкту – людей з інвалідністю, щодо їхньої можливості брати активну участь у соціальному житті та можливості працевлаштуватися через зайняття підприємництвом, а саме – навчити зареєструватися та займатися власною справою, підприємництвом та заробляти гроші із задоволенням, використовуючи існуючі навички, хобі, знання цільової аудиторії. Тим самим стати прикладом та натхненням для інших людей із інвалідністю.

Опис пропозиції до закупівлі:

Послуга з реалізації Проєкту: «З турботою про тебе», який включає в себе наступні активності  проектної діяльності, а саме:

1 активність: Робота  менторів з людьми з інвалідністю. Допомога цільовій аудиторії адаптувати знання на практиці:

– Проведення 20 тренінгових менторських сесій (по півтори години – онлайн) для цільової аудиторії;

– щонайменше15 людей з інвалідністю покращать свої навички та знання з тем підприємництва та фінансової грамотності.

– робота менторів: допомогти написати бізнес-плани разом із цільовою аудиторією / допомогти подати власний проєкт для донора, інвестора.

– Проведення індивідуальних консультацій онлайн, для того, аби з кожним індивідуально разом написати бізнес-план, або проєктну заявку для донора

– щонайменше 15 людей з інвалідністю напишуть свої бізнес-плани / бізнес-проєкти / аплікаційні заявки до донорів, інвесторів.                                                                             

 2 активність:

– Розробка освітнього курсу (розробка 20 презентацій для проведення 20 освітніх заходів, розробка шаблону бізнес-плану, розробка добірки важливих бізнес-моделей Canvas, R.A.D.A.R. + приклади заповнення);

– Розробка електронного гайду (PDF-посібник на 25 сторінках про те, як створити малий бізнес з нуля, враховуючи умови пандемії та нові тенденції та підходи до бізнесу)

– Розробка електронної брошури щодо відгуків учасників проєкту задля розповсюдження брошури серед організацій-партнерів та організацій з підтримки людей з інвалідністю (success stories учасників проєкту).

Обов’язкові технічні та кваліфікаційні вимоги до предмета закупівлі

Оплата послуг здійснюється на умовах:

Підтвердження поінформованості про те, що послуги будуть закуповуватись за рахунок грантів проєкту, операції із використання коштів якого звільняються від ПДВ. У зв’язку з цим, співпраця (укладення договору та виставляння рахунків) буде здійснюватися без ПДВ*

Право на здійснення підприємницької діяльності

Документи, які підтверджують відповідність технічним та кваліфікаційним вимогам:

1.  Сертифікат менторів з курсу «BUSINESS MODELS – MENTORING»  –  1

2. Сертифікат фасилітаторів з курсу «EFQM MODEL – VALIDATION PROCESS»  –  1

3.  Національний сертифікат про участь у одному з Всеукраїнських конкурсів інноваційних  проєктів – 1

Склад тендерної пропозиції:

  1. Тендерна пропозиція у формі комерційної пропозиції, офіційних листів, іншої форми, якщо така була зазначена у Оголошенні, тощо;
  2. Документи, які підтверджують відповідність технічним та кваліфікаційним вимогам (див. вище);
  3. Також, просимо додати до Вашої тендерної пропозиції будь-які інші документи, що, на Вашу думку, можуть бути корисними для оцінки пропозиції (наприклад, рекомендаційні листи, тощо).
  4. Учасник повинен мати наступні види зареєстрованих кодів економічної діяльності відповідно до предмету закупівлі, а саме:
    1. дослідження кон’юнктури ринку та виявлення громадської думки

18.20 Тиражування звуко-, відеозаписів і програмного забезпечення;

58.19 Інші види видавничої діяльності;

62.02 Консультування з питань інформатизації;

63.11 Оброблення даних, розміщення інформації на веб-вузлах і

пов’язана з ними діяльність;

63.99 Надання інших інформаційних послуг, н. в. і. у.;

69.10 Діяльність у сфері права;

70.21 Діяльність у сфері зв’язків із громадськістю;

70.22 Консультування з питань комерційної діяльності й керування;

73.11 Рекламні агентства;

74.90 Інша професійна, наукова та технічна діяльність, н. в. і. у.

Посадові особи Організатора, уповноважені здійснювати зв’язок з учасниками. 

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами: (050) 322 04 56 у Лідії Степаненко, iniciatuva.crsb@gmail.com

Правила оформлення тендерної пропозиції учасника:

Учасники мають подавати пропозиції електронною поштою. Формати додатків: pdf, tiff, jpeg.

Всі копії будь-яких документів, що включаються в тендерну пропозицію, мають бути обов’язково завіреними підписом учасника, а якщо учасником є юридична особи, то печаткою та підписом уповноваженої особи. До тендерної пропозиції повинні додаватись документи, які посвідчують право такої уповноваженої особи підписувати тендерну пропозицію (наказ про призначення керівника або довіреність).

Надані документи мають бути розбірливими та якісними.

Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй тендерній пропозиції несе учасник.

У разі, якщо тендерна пропозиція надійшла після спливу кінцевого терміну приймання тендерних пропозицій не розглядається.

До участі у оцінці тендерних пропозицій із затвердження закупівлі Організатора допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього Оголошення.

Cтрок поставки товарів (надання послуг, виконання робіт) від учасників до «15» липня 2021 року.

Гранична ціна, за яку може бути проведена закупівля складає 198 000 (сто дев’яносто вісім тисяч) грн 00 коп.

Головним критерієм оцінки тендерних пропозицій є відповідність всіх документів та цінова пропозиція. Питома вага цінового критерію – 100 %.

Додаткові застереження

Учасник цієї загальної процедури (відкритого конкурсу) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор конкурсу залишає за собою право вимагати від учасника конкурсу додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього конкурсного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого конкурсу) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому конкурсі) за цим конкурсним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор конкурсу може відхилити його конкурсну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор конкурсу не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

Кінцевий термін приймання тендерних пропозицій від учасників на електронну пошту iniciatuva.crsb@gmail.com:

«26» березня 2021 року, до 17:00 год. 00 хв. за київським часом. Оголошення переможця – «29» березня 2021 року шляхом розміщення інформації на офіційному сайті Організатора: https://iniciatuva.zp.ua/