ПРОЄКТИ З ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ

Мета проєкту:

Забезпечити гуманітарною допомогою та покращити якість життя вимушених переселенців, людей з інвалідністю та літніх людей у місті Запоріжжі, сприяючи їхній соціальній інтеграції та зменшенню соціальної вразливості.

Завдання проєкту:

Цілі проєкту:

Опис проєкту:

Проєкт «Програма гуманітарної солідарності в Запоріжжі» був реалізований у 2022 році за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» та CARE Deutschland. Метою проєкту було надання гуманітарної допомоги 1 200 людям з числа вимушених переселенців, людей з інвалідністю та літніх людей. У рамках проєкту були розподілені продукти тривалого терміну зберігання та гігієнічні засоби, що сприяло зменшенню соціальної вразливості цих груп населення та підтримці їхньої гідності. Реалізація проєкту відбулась у місті Запоріжжі з метою забезпечення необхідної підтримки уразливим групам та сприяння гуманітарній солідарності.

Наша організація є інструментом підтримки вразливого населення у працевлаштуванні, відкритті власної справи, та об’єднаності.

Наша громадська організація — міцний фундамент розвитку соціального бізнесу та підтримки вразливих груп населення протягом 10 років.

За 10 років ми стали надійними партнерами у розвитку соціального бізнесу та забезпеченні допомоги вразливим категоріям населення.