Інклюзивність та підтримка: ЄС надає допомогу нужденним у Запоріжжі

«Інклюзивність та підтримка» – це проєкт спрямований на надання допомоги людям з інвалідністю та сім’ям, де є діти з інвалідністю, через розподіл продуктів харчування та гігієнічних засобів.

Насьогодні вже сформовано 300 наборів, які будуть розподілені серед тих, хто потребує допомоги найбільше, а також вже визначено список осіб, які звернулись по допомогу у нашу громадську організацію «ЦЕНТР РОЗВИТКУ СОЦІАЛЬНОГО БІЗНЕСУ  «ІНІЦІАТИВА». Зазначимо, що активності проєкту здійснюються завдяки фінансовій підтримці Європейського Союзу, яка надається в рамках суб-гранту проєкту EU4CSOs Emergency Actions. Проєкт реалізується БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне».

         Очікується, що період видачі наборів із продуктами харчування та гігієнічними засобами для людей з інвалідністю в місті Запоріжжі триватиме з кінця листопада та на початку грудня 2023 року. Це дозволить охопити широкий коло осіб, які знаходяться у складних життєвих обставинах.

Реалізація проєкту «Інклюзивність та підтримка» виявляється особливо важливою для прифронтового міста Запоріжжя з ряду ключових причин.

— По-перше, наслідки війни викликали серйозні виклики для багатьох мешканців Запоріжжя, зокрема для людей з інвалідністю та їх сімей, які потребують особливої уваги та підтримки, і проєкт з надання продуктів харчування та гігієнічних засобів є конкретним кроком у полегшенні їхнього побуту.

— По-друге, прифронтові міста часто зазнають значної економічної напруги, і доступ до базових ресурсів, таких як продукти харчування та гігієнічні засоби, може бути обмеженим для них. Проєкт, який забезпечує ці необхідні речі для людей з інвалідністю та їх родин, допомагає зменшити соціальні нерівності та сприяє стабільності у регіоні.

— По-третє, реалізація цього проєкту підтримує ідею інклюзивності в суспільстві, надаючи можливість людям з інвалідністю бути ключовими особами на яких направлена допомога. Це сприяє побудові більш об’єднаного суспільства, де кожна людина важлива та має право на повноцінне життя.

Отже, проєкт «Інклюзивність та підтримка» не тільки вирішує конкретні потреби мешканців Запоріжжя, але й сприяє зміцненню соціальної солідарності та створенню сприятливого середовища для всіх громадян у прифронтовому регіоні.

         Публікація підготовлена в рамках суб-гранту проєкту EU4CSOs Emergency Actions за фінансової підтримки Європейського Союзу, що реалізується БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне». Її зміст є виключною відповідальністю суб-грантера проєкту EU4CSOs Emergency Actions ГО «ЦЕНТР РОЗВИТКУ СОЦІАЛЬНОГО БІЗНЕСУ  «ІНІЦІАТИВА» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.

Схожі новини

Наша організація є інструментом підтримки вразливого населення у працевлаштуванні, відкритті власної справи, та об’єднаності.

Наша громадська організація — міцний фундамент розвитку соціального бізнесу та підтримки вразливих груп населення протягом 10 років.

За 10 років ми стали надійними партнерами у розвитку соціального бізнесу та забезпеченні допомоги вразливим категоріям населення.