КОНКУРС. ЗАКУПІВЛЯ ПРОДУКТІВ ХАРЧУВАННЯ  ТА ГІГІЄНІЧНИХ ЗАСОБІВ.

Громадська організація «ЦЕНТР РОЗВИТКУ СОЦІАЛЬНОГО БІЗНЕСУ  «ІНІЦІАТИВА» оголошує конкурс із закупівлі продуктів тривалого терміну зберігання та гігієнічних засобів (для формування 300 наборів, склад набору: крупи, макарони, борошно, олія, чай, цукор, сіль, томатна паста, консерви, тушонка, мило, шампунь, зубна паста, вологі серветки) натериторії м. Запоріжжя протягом жовтня – листопада 2023 року.

Закупівлі здійснюватиметься в рамках проєкту «Інклюзивність та підтримка» в межах суб-гранту проєкту EU4CSOs Emergency Actions за фінансової підтримки Європейського Союзу, що реалізується БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне».

Конкурс цінових пропозицій передбачає вибір підрядника для закупівлі продуктів тривалого терміну зберігання та гігієнічних засобів (для формування 300 наборів).

Правила для потенційних постачальників:

  • Відомості про учасника Додаток 1;
  • Виписка з ЄДР;
  • Цінова пропозиція Додаток 2;
  • Надані документи мають бути розбірливими та якісними;
  • Перелічені документи відправити на електронну адресу office@iniciatuva.zp.ua із позначкою до теми листа «Продукти харчування  та гігієнічні засоби».

не пізніше 17:00, 20 жовтня 2023 року.

Щоб отримати додаткову інформацію, зверніться за адресою: office@iniciatuva.zp.ua, чи надішліть листа за адресою: 69005, м. Запоріжжя, вул. Незалежної України, 90, офіс 27

Телефон для довідок: +38 050 322 04 56.

Пропозиції приймаються до 17:00, 20 жовтня 2023 року.

Конкурсні пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються та розглядатися не будуть.

Пропозиції надавачів продуктів харчування  та гігієнічних засобів повинні залишатися чинними до виконання обов’язків.

Дата проведення конкурсу – 23 жовтня 2023 року.

Публікація підготовлена в рамках суб-гранту проєкту EU4CSOs Emergency Actions за фінансової підтримки Європейського Союзу, що реалізується БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне». Її зміст є виключною відповідальністю суб-грантера проєкту EU4CSOs Emergency Actions ГО «ЦЕНТР РОЗВИТКУ СОЦІАЛЬНОГО БІЗНЕСУ  «ІНІЦІАТИВА» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.

Схожі новини

Наша організація є інструментом підтримки вразливого населення у працевлаштуванні, відкритті власної справи, та об’єднаності.

Наша громадська організація — міцний фундамент розвитку соціального бізнесу та підтримки вразливих груп населення протягом 10 років.

За 10 років ми стали надійними партнерами у розвитку соціального бізнесу та забезпеченні допомоги вразливим категоріям населення.