🔉Ми раді поділитися з вами новинами про нашу співпрацю та спільну гуманітарну роботу.

📌6 лютого наша команда громадської організації «ЦЕНТР РОЗВИТКУ СОЦІАЛЬНОГО БІЗНЕСУ «ІНІЦІАТИВА» взяла участь у допомозі реалізації проєкту «Добрі руки», який спрямований на надання критичної гуманітарної допомоги для людей з інвалідністю 1ї та 2ї групи Кушугумської територіальної громади (Запорізької області).

Цей проєкт реалізується ГО «ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОЇ АКТИВНОСТІ ДЛЯ ОСІБ ПОХИЛОГО ВІКУ «ДОСВІД» у співпраці з Mercy Corps за фінансової підтримки уряду Великої Британії для Кушугумської територіальної громади (Запорізької області).

🕶️Наша команда допомагала розвантажувати набори, реєструвати людей для видачі та видавати самі набори. Кожен учасник нашої команди допомагав створити теплу та підтримуючу атмосферу під час роздачі гуманітарної допомоги людям з інвалідністю.

🇺🇦Наша місія — робити світ кращим місцем, особливо для тих, хто найбільше потребує допомоги.

Схожі новини

Наша організація є інструментом підтримки вразливого населення у працевлаштуванні, відкритті власної справи, та об’єднаності.

Наша громадська організація — міцний фундамент розвитку соціального бізнесу та підтримки вразливих груп населення протягом 10 років.

За 10 років ми стали надійними партнерами у розвитку соціального бізнесу та забезпеченні допомоги вразливим категоріям населення.