🚀 Молодіжний Проєкт «Молодь4Action»: Інновації, Лідерство та Громадський Активізм для Молоді Запоріжжя 

У сучасному світі молодь відіграє ключову роль у розвитку суспільства та формуванні майбутнього. Наша організація підписала контракт та запускає захоплюючий проєкт «Молодь4Action» та запрошує вас долучитися до нього. 

📍Проєкт реалізується в рамках грантової програми від ГО «Платформа Публічної Дипломатії» та Національного Демократичного Інституту. Фінансування є можливим завдяки щирій підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку USAID.

🗓️ Проєкт триватиме з серпня по жовтень 2023 року та створить унікальне молодіжне ком’юніті для молоді віком від 16 до 20 років у місті Запоріжжя. 

💡 Проєкт спрямований на:

 • Розвиток креативного мислення та інноваційних здібностей.

 • Залучення до молодіжної політики та громадського активізму.

 • Формування лідерських навичок та впевненості.

 • Створення й розвиток інноваційних проєктів.

📚 Наші заходи включають: 

• Семінари та тренінги для розширення знань та навичок.

• Ідея-тур для натхнення і практичного досвіду.

• Конкурс інноваційних проєктів з менторскою підтримкою.🙌 

Якщо ви хочете стати агентами позитивних змін, розвивати лідерський потенціал та впевнено працювати з грантами, чекаємо на вас на наших тренінгах та семінарах у вересні та жовтні!

💌 Для додаткової інформації звертайтеся на електронну адресу office@iniciatuva.zp.ua та слідкуйте за нами на нашому веб-сайті: https://iniciatuva.zp.ua/. 

Разом ми змінюємо майбутнє! 💪🌟 #Молодь4Action #Інновації #Лідерство #Активізм #Запоріжжя

Схожі новини

Наша організація є інструментом підтримки вразливого населення у працевлаштуванні, відкритті власної справи, та об’єднаності.

Наша громадська організація — міцний фундамент розвитку соціального бізнесу та підтримки вразливих груп населення протягом 10 років.

За 10 років ми стали надійними партнерами у розвитку соціального бізнесу та забезпеченні допомоги вразливим категоріям населення.