Наша команда мала честь взяти участь у захоплюючому тренінгу з медицини катастроф та домедичної допомоги

25 квітня наша команда мала честь взяти участь у захоплюючому тренінгу з медицини катастроф та домедичної допомоги на чарівному острові Хортиця. Ця подія була не лише надзвичайно корисною, а й вкрай захоплюючою для нас.

Протягом цього тренінгу ми отримали унікальну можливість поглибити свої знання щодо оцінки стану постраждалого та вміння надавати першу допомогу в умовах надзвичайних ситуацій. Спеціалізовані тренери не лише ділилися теоретичними знаннями, а й надавали практичні навички, які ми зможемо використовувати у реальних ситуаціях.

Особлива увага під час тренінгу була приділена не лише самій процедурі надання домедичної допомоги, а й вчасному визначенню стану потерпілого та координації заходів до приїзду медичних працівників. Це надзвичайно важливі аспекти допоможуть нам бути ефективнішими в умовах надзвичайних ситуацій, що особливо актуально в умовах воєнних дій.

Ми вдячні організаторам БО «БФ «Координаційний центр допомоги Запорізької області» за можливість взяти участь у цьому тренінгу та за їхню турботу про наш професійний розвиток.

Схожі новини

Наша організація є інструментом підтримки вразливого населення у працевлаштуванні, відкритті власної справи, та об’єднаності.

Наша громадська організація — міцний фундамент розвитку соціального бізнесу та підтримки вразливих груп населення протягом 10 років.

За 10 років ми стали надійними партнерами у розвитку соціального бізнесу та забезпеченні допомоги вразливим категоріям населення.