Необхідні продукти харчування та гігієнічні засоби для вразливої категорії населення

🇺🇦Проєкт «Життя» забезпечив 600 людей з числа вразливої категорії населення м. Запоріжжя критично необхідними продуктами харчування та гігієнічними засобами

📌ГО «Центр розвитку соціального бізнесу «Ініціатива» завершила реалізацію проєкту «Життя», який мав на меті надати невідкладну адресну гуманітарну допомогу нужденним людям.

❗«Проєкт здійснюється за підтримки Міжнародний фонд «Відродження» та CARE Deutschland e.V. в рамках Грантової гуманітарної програми «Гуманітарна солідарність»🇪🇺🇺🇦

✅ Проєкт «Життя» протягом двох місяців забезпечував нужденних людей Запоріжжя критично необхідними продуктами харчування та гігієнічними засобами.

✅ 600 осіб отримали гуманітарні набори, куди входило: декілька видів круп, макарони, згущене молоко, чотири види рибних консерв, два види м’ясних консерв, цукор, борошно, олія, печиво, чай, мило, туалетний папір, зубна паста.

👉 В жодному разі ми не зупиняємося та продовжуємо шукати фінансування від українських та міжнародних донорських організацій на наші соціальні проєкти, щоб продовжувати продуктивно працювати в умовах надзвичайних ситуацій і підтримувати цивільне населення, яке опинилось у кризових ситуаціях, а саме нужденні категорії населення (пенсіонери, люди з інвалідністю, літні люди, в тому числі і з числа ВПО).

👉 На відео відображена мала частина тих кроків, які було пророблено заради допомоги нужденним людям та досягнення цілей проєкту «Життя».

Слідкуйте за нашими новинами. Слава Україні!🇺🇦

Схожі новини

Наша організація є інструментом підтримки вразливого населення у працевлаштуванні, відкритті власної справи, та об’єднаності.

Наша громадська організація — міцний фундамент розвитку соціального бізнесу та підтримки вразливих груп населення протягом 10 років.

За 10 років ми стали надійними партнерами у розвитку соціального бізнесу та забезпеченні допомоги вразливим категоріям населення.