🌟 Нові знання, нові навички! 

Наша молодь Запоріжжя активно розвивається в рамках проєкту «Молодь4Action». Тепер вони обізнані про те, як реєструвати Громадські Організації, як писати успішні грантові заявки та складати бюджет до проєкту, а також використовувати комунікаційні інструменти для досягнення поставлених цілей. 📚

Всі тренінги проходять офлайн, дозволяючи учасникам нашого проєкту відчути атмосферу навчання та спільної роботи.

🤝 Проєкт реалізується завдяки грантовій підтримці від ГО «Платформа Публічної Дипломатії» та Національного Демократичного Інституту.

🙏 Фінансування цього проєкту можливе завдяки щирій підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку USAID.

З наступного тижня наші учасники проєкту «Молодь4Action» вирушать на три Ідея-тури до успішних соціальних підприємств Запоріжжя. Нові можливості, нові ідеї, нові досягнення! 💪🌍 #Молодь4Action #розвиток #громадськийактивізм #соціальнийбізнес

Схожі новини

Наша організація є інструментом підтримки вразливого населення у працевлаштуванні, відкритті власної справи, та об’єднаності.

Наша громадська організація — міцний фундамент розвитку соціального бізнесу та підтримки вразливих груп населення протягом 10 років.

За 10 років ми стали надійними партнерами у розвитку соціального бізнесу та забезпеченні допомоги вразливим категоріям населення.