ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ РОЗВИТОК ГО

Мета проєкту:

Розвинути технічні та інституційні спроможності організації для ефективної реалізації діяльності з просування та захисту прав людини в умовах війни.

Завдання проєкту:

Цілі проєкту:

Опис проєкту:

Проєкт, реалізований за підтримки Нідерландського Гельсінського комітету, допоміг організації розвинути свої технічні та інституційні спроможності для подальшої реалізації діяльності з просування та захисту прав людини в умовах війни. У рамках проєкту було здійснено закупівлю необхідної оргтехніки для організації, підвищено цифрову безпеку робітників та волонтерів та придбано ліцензійні програми для безпечної цифрової та інформаційної роботи з уразливими групами населення. Проєкт мав на меті підсилити безпеку захисту даних та забезпечити стійку роботу організації, яка працює із чутливими категоріями населення.

Наша організація є інструментом підтримки вразливого населення у працевлаштуванні, відкритті власної справи, та об’єднаності.

Наша громадська організація — міцний фундамент розвитку соціального бізнесу та підтримки вразливих груп населення протягом 10 років.

За 10 років ми стали надійними партнерами у розвитку соціального бізнесу та забезпеченні допомоги вразливим категоріям населення.