Підсумки проєкту «Інклюзивність та підтримка»

З радістю хочемо поділитися з вами чудовими новинами –проєкт «Інклюзивність та підтримка» знаходиться на стадії завершення, і проєкт досяг неймовірного результату!

300 найпотребуючих осіб з інвалідністю та хронічними захворюваннями міста Запоріжжя отримали допомогу у вигляді наборів із продуктами харчування та гігієнічними засобами.

Склад набору був сформований з урахуванням потреб одержувачів. Ми віримо, що ця підтримка допоможе полегшити повсякденне життя вразливих людей та створить більше можливостей для активного та щасливого життя.

Активності проєкту «Інклюзивність та підтримка» здійснюються в межах суб-гранту проєкту EU4CSOs Emergency Actions за фінансової підтримки Європейського Союзу, що реалізується БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне».

Публікація підготовлена в рамках суб-гранту проєкту EU4CSOs Emergency Actions за фінансової підтримки Європейського Союзу, що реалізується БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне». Її зміст є виключною відповідальністю суб-грантера проєкту EU4CSOs Emergency Actions ГО «ЦЕНТР РОЗВИТКУ СОЦІАЛЬНОГО БІЗНЕСУ  «ІНІЦІАТИВА» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.

#StandWithUkraine #ПрямуємоРазом #EU4CSOsEmergencyActions

Схожі новини

Наша організація є інструментом підтримки вразливого населення у працевлаштуванні, відкритті власної справи, та об’єднаності.

Наша громадська організація — міцний фундамент розвитку соціального бізнесу та підтримки вразливих груп населення протягом 10 років.

За 10 років ми стали надійними партнерами у розвитку соціального бізнесу та забезпеченні допомоги вразливим категоріям населення.