Представники нашої команди взяли участь у інфо-дні, який організовано для українських бенефіціарів

🇺🇦Представники ГО «Центр розвитку соціального бізнесу «Ініціатива» взяли участь у інфо-дні, який організовано для українських бенефіціарів в рамках програми Black Sea Basin Programme🇪🇺

📍15 листопада представники ГО «Центр розвитку соціального бізнесу «Ініціатива» взяли участь у інфо-дні, який організовано для українських бенефіціарів у програмі Black Sea Basin Programme.

📌Цілями заходу було:

✅Підвищити обізнаність щодо ключових аспектів Програми басейну Чорного моря Interreg NEXT 2021-2027;

✅Представити ключові елементи першого конкурсу пропозицій;

✅Надавати інформацію, тренінги та поради щодо основних етапів підготовки транснаціональних проєктних пропозицій.

📍Учасниками заходу були потенційні заявники, зареєстровані та розташовані в одному з відповідних регіонів Програми: Місцеві, регіональні, національні органи влади; Органи публічного права, такі як державні/регіональні інститути, університети та навчальні заклади, агентства туризму та регіонального розвитку, культурні та археологічні асоціації/установи, органи управління природними парками та заповідними територіями та науково-дослідні інститути; Некомерційні організації, такі як асоціації, спілки, фонди, приватні університети.

Слідкуйте за нашими новинами 🇺🇦

Схожі новини

Наша організація є інструментом підтримки вразливого населення у працевлаштуванні, відкритті власної справи, та об’єднаності.

Наша громадська організація — міцний фундамент розвитку соціального бізнесу та підтримки вразливих груп населення протягом 10 років.

За 10 років ми стали надійними партнерами у розвитку соціального бізнесу та забезпеченні допомоги вразливим категоріям населення.