ЗАВДАННЯ ТА ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ  ОРГАНІЗАЦІЇ

ГО «Ініціатива» – незалежна неполітична неприбуткова організація, яка вважає своєю місією розвиток громадянського суспільства; навчання та просвітництво в сфері прав підприємництва, зокрема соціального; моніторинг дотримання прав підприємницької діяльності; відстоювання суспільних інтересів та залучення міжнародної технічної фінансової допомоги (грантів).

ГО «Ініціатива» підтримує та захищає соціально уразливі групи населення; знедолених; людей з обмеженими можливостями; ЛГБТ; національні меншини; та всіх, хто потребує допомоги у створенні власної справи та захисту свої прав.

ГО «Ініціатива» сприяє розвитку сталого молодіжного підприємництва в регіоні та Україні, підтримці вітчизняних виробників. Сприяє активізації молоді у сфері підприємництва, а також залученню підприємців та їх об’єднань до підготовки та ухвалення владних рішень, що стосуються підприємницької діяльності, на центральному та місцевому рівнях.

В результаті: формуються умови для забезпечення зайнятості населення України, зникає безробіття, створюються нові робочі місця.

 

Наші цінності:

 

Наші принципи: