НАША ОРГАНІЗАЦІЯ

Наша організація створена у 2013 і вже 10 років є інструментом підтримки вразливого населення (осіб з інвалідністю, вимушених переселенців, безробітних, малозабезпечених сімей та інших уразливих категорій населення) на шляху до їхнього працевлаштування, відкриття власної справи, фінансового та соціального благополуччя, об’єднаності, успіху, психологічної стійкості та підтримки у важкі часи.

МІСІЯ ОРГАНІЗАЦІЇ

Головною місією нашої організації ми вважаємо розвиток громадського руху, демократичного суспільства, орієнтуючись на принципи толерантності, рівності, інклюзивності, взаємоповаги, гендерної рівності, розвитку соціального підприємництва, економічного процвітання та слідування Цілям Сталого Розвитку.

НАПРЯМКИ ОРГАНІЗАЦІЇ

1

ГРАНТОВА ПІДТРИМКА

Залучаємо донорську грантову допомогу для розвитку демократії та соціальних ініціатив, а також підтримки, розвитку та навчання вразливих верств населення (людей з інвалідністю, ВПО, безробітних, молодь).

2

СОЦІАЛЬНИЙ БІЗНЕС

З 2013 року розвиваємо соціальний бізнес в Україні, залучаючи всіх охочих до підприємництва. Ми віримо, що соціальний бізнес є потужним інструментом для включення вразливих груп населення.

3

РОЗВИТОК ДЕМОКРАТІЇ

Ми вкладаємо значні зусилля у розвиток демократичних принципів і сприяємо побудові сильної та відкритої громадськості. Ми підтримуємо активну громадську участь та включеність молоді у прийняття рішень.

4

МІЖНАРОДНІ ПАРТНЕРСТВА

Наша команда сприяє побудові міжнародних партнерств, обміну досвідом, формуванню спільних міжнародних пріоритетів, спільних стратегій та довгострокових партнерських відносин.

0

людей з числа вимушених переселенців, людей з інвалідністю та літніх людей отримали гуманітарну допомогу та гігієнічні засоби

0

людей з інвалідністю (переважно молодь) пройшли навчання щодо започаткування підприємницької діяльності та соціального бізнесу

0

людей похилого віку пройшли курс із комп’ютерної та смартфонної грамотності та опанували онлайн-банкінг, спілкування в інтернеті, використання соціальних мереж та використання онлайн-сервісів

0

дівчат-підлітків та молодих жінок із Мелітопольської колонії пройшли спеціалізований курс щодо започаткування власного бізнесу на волі та опанували основи підприємництва та складання бізнес-плану

Наша місія – робити життя вразливих людей гідним, яскравішим, пізнавальним і більш насиченим (навіть у важкі часи).

Віддаючи перевагу нам, ви можете бути впевнені в безумовно високій якості виконання проєктних завдань, професійно-підібраних експертів та відповідальній роботі.

Наша організація є інструментом підтримки вразливого населення у працевлаштуванні, відкритті власної справи, та об’єднаності.

Наша громадська організація — міцний фундамент розвитку соціального бізнесу та підтримки вразливих груп населення протягом 10 років.

За 10 років ми стали надійними партнерами у розвитку соціального бізнесу та забезпеченні допомоги вразливим категоріям населення.