Проєкт «Життя» продовжує забезпечувати нужденних людей Запоріжжя найнеобхіднішим

🇺🇦Проєкт «Життя» продовжує забезпечувати нужденних людей Запоріжжя найнеобхіднішим

📍ГО «Центр розвитку соціального бізнесу «Ініціатива» продовжує реалізацію проєкту «Життя», який має на меті надати невідкладну адресну гуманітарну допомогу нужденним людям.

❗️«Проєкт здійснюється за підтримки Міжнародний фонд «Відродження» та CARE Deutschland e.V. в рамках Грантової гуманітарної програми «Гуманітарна солідарність»🇺🇦🇪🇺

✔️Проєкт «Життя» вже другий місяць забезпечує нужденних людей Запоріжжя критично необхідними продуктами харчування та гігієнічними засобами.

✔️Цього тижня ще 320 осіб отримали гуманітарні набори.

✔️Планується, що наступного тижня ще 130 осіб отримають гуманітарні набори до яких входять продукти тривалого терміну зберігання та гігієнічні засоби.

✔️В цілому, проєкт охопить 600 осіб.

Слідкуйте за нашими новинами. Слава Україні!🇺🇦

Схожі новини

Наша організація є інструментом підтримки вразливого населення у працевлаштуванні, відкритті власної справи, та об’єднаності.

Наша громадська організація — міцний фундамент розвитку соціального бізнесу та підтримки вразливих груп населення протягом 10 років.

За 10 років ми стали надійними партнерами у розвитку соціального бізнесу та забезпеченні допомоги вразливим категоріям населення.