Раді повідомити вам чудову новину! 

Наша команда  допомогла громадській організації з релокованої Оріхівської громади Запорізької області (ГО «Волонтери Запорізького Краю») написати та подати грантову заявку, яка успішно здобула грантове фінансування від Благодійного Фонду «Карітас». Проєкт направлений на створення простору первинної психологічної допомоги для людей з інвалідністю та ВПО.

Цей проєкт є надзвичайно важливим для мешканців Запоріжжя та області. Завдяки цьому гранту, ГО «Волонтери Запорізького Краю» отримали можливість відремонтувати приміщення, яке надала Запорізька міська рада для створення центру первинної психологічної допомоги.

Цей центр стане місцем, де люди з інвалідністю та ВПО зможуть отримувати необхідну психологічну підтримку та консультації. Ми віримо, що це допоможе їм знайти силу та підтримку в складних життєвих ситуаціях і покращить їх якість життя.

Разом ми можемо зробити більше і сприяти створенню більш інклюзивного та підтримуючого суспільства.

Ми будемо вас тримати в курсі подальших подій і зробимо все можливе, щоб цей проєкт приніс багато користі нашим співвітчизникам. 

Разом ми сильніше! 💪 

Схожі новини

Наша організація є інструментом підтримки вразливого населення у працевлаштуванні, відкритті власної справи, та об’єднаності.

Наша громадська організація — міцний фундамент розвитку соціального бізнесу та підтримки вразливих груп населення протягом 10 років.

За 10 років ми стали надійними партнерами у розвитку соціального бізнесу та забезпеченні допомоги вразливим категоріям населення.